PIK fails

PIK fails

Ko prvo ne treba covjeka vrijedjati, mislim, to cigan je imalo drugacije pogrdnije znacenje! A ko drugo vala bmw mi je ljepsi u bijeloj boji, nego u onoj svijetlo plavoj! Bar po mom ukusu!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ko prvo ne treba covjeka vrijedjati, mislim, to cigan je imalo drugacije pogrdnije znacenje! A ko drugo vala bmw mi je ljepsi u bijeloj boji, nego u onoj svijetlo plavoj! Bar po mom ukusu!

a kao trece, bmw konzerva prava...:D

a ovo za cigane, mrsko mi da pisem :icon_biggrin: da se neko ne nadje uvrijedjen:D
 
gaga je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ko prvo ne treba covjeka vrijedjati, mislim, to cigan je imalo drugacije pogrdnije znacenje! A ko drugo vala bmw mi je ljepsi u bijeloj boji, nego u onoj svijetlo plavoj! Bar po mom ukusu!

a kao trece, bmw konzerva prava...:D

a ovo za cigane, mrsko mi da pisem :icon_biggrin: da se neko ne nadje uvrijedjen:D

Ja da sam mod popusio bi ti meni bananu sad,samo tako ;)
 
Kazem i ja da ne valja vrijedjati, ali razlog odkud tolika mrznja jeste sto dosta problema prave. U Visokom i u Sarajevu kradu metal, lim, farove, branike, stopke, bicikla, nakit, sve sto stignu, zato ih ljudi sve vise ne vole. A sto se tice naziva taj naziv nije karakteristican samo kod nas i rumuni ih isto tako zovu i grci, te mnogi drugi, starog je porijekla taj naziv cigani i nije nista uvrjedljivo.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Kazem i ja da ne valja vrijedjati, ali razlog odkud tolika mrznja jeste sto dosta problema prave. U Visokom i u Sarajevu kradu metal, lim, farove, branike, stopke, bicikla, nakit, sve sto stignu, zato ih ljudi sve vise ne vole. A sto se tice naziva taj naziv nije karakteristican samo kod nas i rumuni ih isto tako zovu i grci, te mnogi drugi, starog je porijekla taj naziv cigani i nije nista uvrjedljivo.
Mrznja prema njima se provlaci dugo zato sto nista ne rade nego djecu koja onda od ranog djetinjstva rade za njih :icon_biggrin: Naravno nisu svi takvi ali onim debilima sa 16 ero djece a nista im nije osigurao u zivotu i onda ga tjera da sa 5 godina prosi i klosari bi ja sijom zavrnuo.
 
GTI FAN je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Kazem i ja da ne valja vrijedjati, ali razlog odkud tolika mrznja jeste sto dosta problema prave. U Visokom i u Sarajevu kradu metal, lim, farove, branike, stopke, bicikla, nakit, sve sto stignu, zato ih ljudi sve vise ne vole. A sto se tice naziva taj naziv nije karakteristican samo kod nas i rumuni ih isto tako zovu i grci, te mnogi drugi, starog je porijekla taj naziv cigani i nije nista uvrjedljivo.
Mrznja prema njima se provlaci dugo zato sto nista ne rade nego djecu koja onda od ranog djetinjstva rade za njih :icon_biggrin: Naravno nisu svi takvi ali onim debilima sa 16 ero djece a nista im nije osigurao u zivotu i onda ga tjera da sa 5 godina prosi i klosari bi ja sijom zavrnuo.

p.s. nisam rom:) zato sto ih branim, mrzim i ja one sto prose, pa kad dodju na vrata sa kojekakvim papirima i sl!

Vjeruj druze da nisi upravu, mislim jesi djelimicno, jer romima je u krvi taj neki nomadski nacin zivota, od danas do sutra, ali ima i onih koji rade, rade ko komunalci, al rade i zaradjuju! Romima se lijepi ta etiketa lopova i sl. Ali nisu svi isti! U ostalom ima i nasih takvih da kradu, dzabalebare, trose Bogu dane. . .
 
Početnik
GTI FAN je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Kazem i ja da ne valja vrijedjati, ali razlog odkud tolika mrznja jeste sto dosta problema prave. U Visokom i u Sarajevu kradu metal, lim, farove, branike, stopke, bicikla, nakit, sve sto stignu, zato ih ljudi sve vise ne vole. A sto se tice naziva taj naziv nije karakteristican samo kod nas i rumuni ih isto tako zovu i grci, te mnogi drugi, starog je porijekla taj naziv cigani i nije nista uvrjedljivo.
Mrznja prema njima se provlaci dugo zato sto nista ne rade nego djecu koja onda od ranog djetinjstva rade za njih :icon_biggrin: Naravno nisu svi takvi ali onim debilima sa 16 ero djece a nista im nije osigurao u zivotu i onda ga tjera da sa 5 godina prosi i klosari bi ja sijom zavrnuo.

Ja ih ne mogu ocima gledat, meni su svi isti...dalje ih od mene ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Kazem i ja da ne valja vrijedjati, ali razlog odkud tolika mrznja jeste sto dosta problema prave. U Visokom i u Sarajevu kradu metal, lim, farove, branike, stopke, bicikla, nakit, sve sto stignu, zato ih ljudi sve vise ne vole. A sto se tice naziva taj naziv nije karakteristican samo kod nas i rumuni ih isto tako zovu i grci, te mnogi drugi, starog je porijekla taj naziv cigani i nije nista uvrjedljivo.
Mrznja prema njima se provlaci dugo zato sto nista ne rade nego djecu koja onda od ranog djetinjstva rade za njih :icon_biggrin: Naravno nisu svi takvi ali onim debilima sa 16 ero djece a nista im nije osigurao u zivotu i onda ga tjera da sa 5 godina prosi i klosari bi ja sijom zavrnuo.

p.s. nisam rom:) zato sto ih branim, mrzim i ja one sto prose, pa kad dodju na vrata sa kojekakvim papirima i sl!

Vjeruj druze da nisi upravu, mislim jesi djelimicno, jer romima je u krvi taj neki nomadski nacin zivota, od danas do sutra, ali ima i onih koji rade, rade ko komunalci, al rade i zaradjuju! Romima se lijepi ta etiketa lopova i sl. Ali nisu svi isti! U ostalom ima i nasih takvih da kradu, dzabalebare, trose Bogu dane. . .

Rekao sam da nisu svi takvi ali vecina je,stanes na semaforu u Sarajevu,daj marku,dodjes na kolodvor u Mostar daj marku.Ma idi reko u pm radi nesto :icon_biggrin: nedam marku.
 
Član
menjic je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1474619/vw-golf-4-1-9-tdi-2002-godina-74-kw-tek-uvezen-iz-njemacke-special-edition/#sta=pitanja

koji kreten,a ovaj ti si kreten majmune,stomak me zaboli kad procita,ovaj ko da je primoran da proda auto pa je ovako arogantan!hehehe,dobar ovaj moze proci;)
 
Član
mooamer je napisao(la):
menjic je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1474619/vw-golf-4-1-9-tdi-2002-godina-74-kw-tek-uvezen-iz-njemacke-special-edition/#sta=pitanja

koji kreten,a ovaj ti si kreten majmune,stomak me zaboli kad procita,ovaj ko da je primoran da proda auto pa je ovako arogantan!hehehe,dobar ovaj moze proci;)

Dripac klasican;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
hahah joj "burazeru" ovog s golfom 1 :lol::lol: ma brate vr mu ne moze prismrdit
al komentar "odakle vama ti toliki konji,,,jedino ako kremiras jedno krdo konja pa ih stavis u kakvu kantu i onda ubacis u tu krntiju onda ces imat 180 KS" :D:D

sorry kasnim al da se javim,ovaj sto je keca prodavo nefura raju on fakat misli da je to tako znam ga preko ovog jednog debila on mi je i rekao da se njemu hvalio kako ima 180ks i tako to,a vozao ga moj drug par dana ja ga treso sa puntom 85ks,smijesan decko,ovaj njegov oglas treba poslat za dnevnog avaza!!:cool::cool:

phantom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1228822/honda-accord-coupe-s-lx-classa/

opis i zadnja slika :lol:

neznam za tebe al ja bi ovu zadnju sliku podero ko peder erotiku!:cool:;)

Amer-civic je napisao(la):
nez jel bilo
http://www.pik.ba/artikal/515365/magare-zensko/#sta=pitanja
ali michelin papci su tu

al ovaj je
http://www.pik.ba/artikal/817569/konj-vranac-zdrijebac/#sta=pitanja

al cuj Nezna se ko je veci konj ti ili on!!!!hahahahahahahhaha,mame mi sekunda da padnem sa stolice,ovaj je definitivno najjaci!:cool::cool::cool: ocjena 10
 
Član
Ma hebeš Honde i njihove V-TECovi , kad Yugo iz 1300 kubika izvlači 190 konja i to bez turba:lol::lol::lol:
http://www.pik.ba/artikal/1534066/jugo-1-3-190ps/
 
http://www.pik.ba/artikal/923974/konj-za-jahanje-sarac/#sta=pitanja

Lik sebe maskirao na slikama, a pogledajte pitanja??? jel to ga duhovi jasu :lol::lol::lol::lol:
 
Top