Pik.ba

Pik.ba

Član
dzinn16v je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
mozda ti je lakse da se ne za frkajes fino napravis ti novi profili ili se dogovoris s pik, da ti samo promjene nik ?


Ma necu to da radim radi idiota...a ja mislim da je cak netko tko me dobro poznaje...jer mi pise dosta stvari uglavnom vezano za moje aute koje malo tko zna...
A izaci ce on na vidjelo kad-tad....
Samo me je zanimalo dali daju IP adrese administratori sa pik.ba. jer sam kontao da mi ga je tako najlakse uhvatiti...no nema veze rijesit cemo i to;)

samo ga ignorises i blokiras svaki novi profil sa kojeg ti se javi.... i prestace.
 
Član
Evo epilog moje zalbe piku da ima kakav prevod na google translate koji moze levacenje prevest znacilo bi ko te j*****

Poštovani,

Pik administracija, nažalost, nije u poziciji da kvalitetno utvrdi da li se dogodila prevara, međutim voljni smo da zapišemo Vašu prijavu, te je potrebno da se obratite najbližoj policijskoj stanici ukoliko želite pristupiti eventualnoj nadoknadi štete.
Iskreno nam je žao ukoliko je zaista došlo do prevare, ali je to jedini metod kojim možemo ustanoviti da li se zaista radilo o prevari.
Mi ćemo svakako zapisati o kojem korisniku je riječ i očekivati policijski ili sudski nalog.
Također, možete li nam poslati dokaz o izvršenoj uplati, s podacima koji ste trebaju podudarati sa onim koje je korisnik naveo u porukama na Piku, što Vam savjetujemo da pošaljete i korisniku, te s druge strane zatražite ispoštovanje dogovora.
Mi bismo nakon takvog dokaza mogli upozoriti korisnika da Vam se obrati.

Molimo Vas za razumjevanje ograničenja naših mogućnosti.

Lijep pozdrav.
Denis | Pik.ba

A sve ovo sto sam spominju (konverzacija, uplatnice) sam im vec poslao.
Znaci ne zele ga ukloniti sa pika, niti upozoriti, nego lik nastavlja sa biznisom lagano.

Zivila (sarkazam) Bosna!
 
Top