Photoshop usluga.

Photoshop usluga.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svidja mi se ova A6 c4 linija, daj stavi koju sliku auta i parkiraj ga u garazu.
Ovaj tvoj mi djeluje stvarno extra, sada sam bas ponovo procitao tvoje predstavljanje i vidim v6 210 ks:cool:
 
Član
Tako to izgleda ispod haube( panelski K&N filter je unutra, ljeti ide gljiva).
294q4xe.jpg


Snow experience:
33kf6sw.jpg


Eh da, brzina ovako po brzinama, 1. 70Km/h, 2. 120Km/h, 3. 175Km/h, 4. 215Km/h, 5 vozio par puta čak imam i snimku bila je dugo na youtube-u 260km/h( na kvalitetnih 98Octana).
287m0eb.jpg


Na zimskim kotačima:( Definitivno nevoli previše kiše i snijega, onda voli ići preko nosa)
21j2715.jpg


Iznutra natrag:
t7bebm.jpg


Iznutra naprijed:
2cmpt1d.jpg


Vjerovatno sa budućim felgama:
2cni9sm.jpg



Slike sa starim kotačima 18 i snimke budu, kada stignem doma, za nekih 20-ak dana nadam se.
Jurilica je prešla 164000km( pravih km, jer je u nas stigla davne 97. nova)
Eto toliko od mene;)
 
Član
Nema sta ekstra kola, jel kod tebe ovaj zadnji model c4 97 v6 2.8 12v 128 kW 174 PS stock.
Prijatelj kod mene ima c5 v6 2.8 mislim 30v samo je kod njega 193ks a kad pogledas izvana motor djeluje isto . Jel i na ovom modelu isto plasticna usisna grana?
ja sam se jedno vrijeme vozao sa Audi Coupé 1991 Coupé 2.0 20V 117 kW/160 PS i to ide dobro moze stock 240km/h bez problema a ovakav je bio
800px-Audi_Coupe_rear_20071129.jpg
samo s ljepsim felgama,.
Sad imam a4 b5 1.6 ono rentabilan je ali nikakv sportista

Da malo je falilo da kupim s2 , ali bio poskup pa odustao


nadjoh jednu sliku na compu ,jedna s autoputa , nije pun gas(coupe naravno)
 
Član
Da V6 12Ventila.... sa ovim čarkama ima nekih 220Hp( 10 gore dolje). Razlika između 12 i 30v možeš vidjeti na plastici kojom je zaštićen motor( 30v ima sa strane oznake 5v) i sporiji je od ovog iako ima tvornički više konja, no ovako protiv mog nema izgledam jer sam išao par puta sa frendom 0-200Km/h, uvijek sam ispred za 2 sec...
Vozilo koje si ti imao je super, S2 i RS2 sam vozio... al oba su bila preko 400hp, tako da je užitak bio brutalan...


A ako bude u privatnom životu sve kako sam planirao, naredne godine stiže RS4 ili RS5!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo da se poslože neke sitnice...
 
Član
A ako bude u privatnom životu sve kako sam planirao, naredne godine stiže RS4 ili RS5!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo da se poslože neke sitnice...
Respect brate za ovo, ali RS5 jos nije sluzbeno izašao tako da će nagodinu biti fina cifra. RS4 b7 je vec auto koje se moze kupiti za nekakvih 30-35k eura
 
Član
duleprof je napisao(la):
A ako bude u privatnom životu sve kako sam planirao, naredne godine stiže RS4 ili RS5!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo da se poslože neke sitnice...
Respect brate za ovo, ali RS5 jos nije sluzbeno izašao tako da će nagodinu biti fina cifra. RS4 b7 je vec auto koje se moze kupiti za nekakvih 30-35k eura

Frendu, postoji puno opcija i varijabli, u godini dana se svašta može promjeniti, ja se nadam samo na bolje, pa da onda predstavimo nekog RS-a kako mu i spada;). A do tada, uživam sa ovim što imam, ovo auto obožavm iz milijun razloga, kao i svak svoje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top