Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje počelo< Tema prerade na 1. stranici - Treći krug

Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje počelo< Tema prerade na 1. stranici - Treći krug

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
POŠTIVANJE PRAVILA JE OBAVEZNO, SVAKI PREKRŠAJ ĆE SE STROGO KAŽNJAVATI.

PRIJAVA I UČEŠĆE NA TURNIRU

[*]Pravo na učešće imaju svi članovi foruma
[*]U temi PHOTOSHOP TUNING TURNIR organizator postavlja fotografiju koja će biti zadatak za prerade
[*]U temi namjenjenoj za prijave takmicara, svi koji žele da učestvuju, dužni su da se prijave
[*]Krajnji rok za predaju radova, definiše se prilikom objavljivanja fotografije koja će biti predmet prerada
[*]Nakon isteka roka za predaju radova, svi radovi se pregledaju. Ukoliko se uoči neka nepravilnost, rad se poništava, autor diskvalifikuje, te dobija zabranu učešća u daljem takmičenju na određeni period
[*]Prijaviti možete jedan rad u toku jednog takmičenja
[*]Fotografija mora biti uploadovana na neki od online host servisa ili putem foruma
[*]Rezolucija fotografije koju objavite mora biti min. 1600 x 1200 pixela (poželjno postaviti "thumb" prikaz, zbog što veće preglednosti
[*]Rad mora biti prijavljen prije isteka roka za objavu radova, u protivnom vaš rad je nevažeći i automatski će se izbrisati
[*]Ukoliko dođe do nesuglasice ili pak sumnje o ispravnosti vašeg rada na zahtjev odgovornog lica (organizatora) dužni ste putem privatnih poruka obrazložiti stvari koje budu nejasne
[*]U temi za prijavu radova smiju biti samo postovi s prijavama prema prethodno napisanim pravilima u protivnom vaš post će se smatrati spamom te biti strogo sankcionisan!
[*]Strogo je zabranjeno objavljivanje radova prije zavrsenog glasanja! Ukoliko takmicar obznani svoj rad prije zavrsetka glasanja, automatski ce biti diskvalifikovan!
[*]Radovi ne smiju biti potpisani, prije nego glasanje bude zavrseno! Nakon zavrsetka glasanja, na vas rad, mozete staviti potpis!

GLASANJE

[*]Glasati mogu svi članovi foruma
[*]Za naj rad glasat će se putem ankete (automatski), gdje će svaki glas biti javan
[*]Trajanje glasanje određivat će organizator
[*]Za svaki rad možete glasati po jedan put (u svakom takmičenju po jedan glas)
[*]Glas koji dajete mora biti objektivan
[*]Svaki objektivan glas je dobrodošao jer može biti presudan u izboru naj rada
[*]Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku
[*]Radovi ce biti objavljeni pod siframa te ce se glasati za rad pod sifrom, kako bi se broj malverzacija sveo na minimum!
[*]Clanovi koji se takmice u PS Turniru nemaju pravo samoglasanja (tj. ne mogu glasati za svoj rad), u protivnom se glas brise
[*]Clanovima koji se takmice u PS Turniru nije dozvoljeno komentarisanje radova dok se ne zavrsi glasanje!





Prijave gotove:icon_biggrin:


Prijavljeni clanovi do 03.02.2012. godine do 12:00 sati su:



1. tibor987
2. phantom
3. mahe007
4. soffa
5. Knezho
6. Death_beat
7. zlajaaa
8. Amel SF2
9. black angel
10. drogba
11. Anais
12. xxfmanxx
13. Porschefan
14. Dzoni3
15. B.M - Floyd
16. GOLF TZ
17. G2_1.6B
18. zAaKy
19. Sandro
20. Hidraulic
21. edo_benz
22. Taaky
23. ibizasa
24. C.Norris
25. haris0032
26. knoxville


Rok za predaju radove je 08.02.2012. godine do 12:00 sati. Svi prijavljeni su duzni poslati rad u visokoj rezoluciji, na E-mail: ps@bhtuning.com

U mail-u obavezno napisati ime i nick autora!

Kako radove treba poslati piše u pravilima! Poželjno je da kada pošaljete rad na mail, da nam javite da ste poslali.


Temu prerade možete skinuti sa linkova:

TEMA PRERADE
http://www.autowp.ru/pictures/suzuki/swift/autowp.ru_suzuki_swift_5-door_uk-spec_4.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/818/autowprusuzukiswift5doo.jpg/


Za članove koje ne zanima visoka rezolucija, slika je:




Molimo vas da se pridrzavate pravila!



Ukoliko imate nekih pitanja možete se javiti Nexus-u ili meni.


<iframe src="http://free.timeanddate.com/countdown/i2yq5wqy/n691/cf100/cm0/cu5/ct0/cs1/ca0/co1/cr0/ss0/cac909/cpc90f/pcfff/tcfff/fn3/fs200/szw576/szh243/tatRadove%20mo%C5%BEete%20predati%20jo%C5%A1/tac0f0/tptVrijeme%20za%20predaju%20radova%20isteklo/tpc9f0/iso2012-02-08T12:00:00" frameborder="0" width="576" height="243"></iframe>

Pozdrav i sretno u takmicenju.

BHT Team
 
Član
i dalje sam bolestan ova gripa ne popusta pa sam predo rad...naravno sredio sta se da srediti i poslo valjda je doslo....svarno nisam mogo nista vise uraditi:icon_cry:
 
Član
fin je ovaj, ja ga lagano radim, ne znam gdje vi zurite pa odma saljete ima jos 4 dana. ja kad uradim jednom pustim da prenoci pa sutra vidim neke greskice koje nisam odma vidio pa ispravim. ne moze se odma sve vidjet iz prvog puta. samo nemoje zuuuriiit i pooolaaaakooo :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top