Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje pocelo< Tema prerade na 1. stranici - Treći krug

Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje pocelo< Tema prerade na 1. stranici - Treći krug

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
POŠTIVANJE PRAVILA JE OBAVEZNO, SVAKI PREKRŠAJ ĆE SE STROGO KAŽNJAVATI.

PRIJAVA I UČEŠĆE NA TURNIRU

[*]Pravo na učešće imaju svi članovi foruma
[*]U temi PHOTOSHOP TUNING TURNIR organizator postavlja fotografiju koja će biti zadatak za prerade
[*]U temi namjenjenoj za prijave takmicara, svi koji žele da učestvuju, dužni su da se prijave
[*]Krajnji rok za predaju radova, definiše se prilikom objavljivanja fotografije koja će biti predmet prerada
[*]Nakon isteka roka za predaju radova, svi radovi se pregledaju. Ukoliko se uoči neka nepravilnost, rad se poništava, autor diskvalifikuje, te dobija zabranu učešća u daljem takmičenju na određeni period
[*]Prijaviti možete jedan rad u toku jednog takmičenja
[*]Fotografija mora biti uploadovana na neki od online host servisa ili putem foruma
[*]Rezolucija fotografije koju objavite mora biti min. 1600 x 1200 pixela (poželjno postaviti "thumb" prikaz, zbog što veće preglednosti
[*]Rad mora biti prijavljen prije isteka roka za objavu radova, u protivnom vaš rad je nevažeći i automatski će se izbrisati
[*]Ukoliko dođe do nesuglasice ili pak sumnje o ispravnosti vašeg rada na zahtjev odgovornog lica (organizatora) dužni ste putem privatnih poruka obrazložiti stvari koje budu nejasne
[*]U temi za prijavu radova smiju biti samo postovi s prijavama prema prethodno napisanim pravilima u protivnom vaš post će se smatrati spamom te biti strogo sankcionisan!
[*]Strogo je zabranjeno objavljivanje radova prije zavrsenog glasanja! Ukoliko takmicar obznani svoj rad prije zavrsetka glasanja, automatski ce biti diskvalifikovan!
[*]Radovi ne smiju biti potpisani, prije nego glasanje bude zavrseno! Nakon zavrsetka glasanja, na vas rad, mozete staviti potpis!

GLASANJE

[*]Glasati mogu svi članovi foruma
[*]Za naj rad glasat će se putem ankete (automatski), gdje će svaki glas biti javan
[*]Trajanje glasanje određivat će organizator
[*]Za svaki rad možete glasati po jedan put (u svakom takmičenju po jedan glas)
[*]Glas koji dajete mora biti objektivan
[*]Svaki objektivan glas je dobrodošao jer može biti presudan u izboru naj rada
[*]Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku
[*]Radovi ce biti objavljeni pod siframa te ce se glasati za rad pod sifrom, kako bi se broj malverzacija sveo na minimum!
[*]Clanovi koji se takmice u PS Turniru nemaju pravo samoglasanja (tj. ne mogu glasati za svoj rad), u protivnom se glas brise
[*]Clanovima koji se takmice u PS Turniru nije dozvoljeno komentarisanje radova dok se ne zavrsi glasanje!





Prijave gotove:icon_biggrin:


Prijavljeni clanovi do 19.03.2011. godine do 12:00 sati su:
1. akka
2. drogba
3. phantom
4. mladjo22
5. Knezho
6. ibizasa
7. mato19E
8. G2_1.6B
9. GOLF TZ
10. C.Norris
11. black angel
12. tarik_91
13. Amel SF2
14. Remblender
15. Nexus

Rok za predaju radove je 26.03.2011. godine do 12:00 sati. Svi prijavljeni su duzni poslati rad u visokoj rezoluciji, na E-mail: bhtuning@live.com

U mail-u obavezno napisati ime i nick autora!


TEMA PRERADE
http://img96.imageshack.us/f/kiaceed20101600x1200wal.jpg/

Molimo vas da se pridrzavate pravila!

Pozdrav i sretno u takmicenju.

BHT Team
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

P R I J A V A ;)
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

prijava :icon_smile:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

prijava :cool:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

prijava:icon_smile:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

I ja sam tu... :icon_biggrin:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

Prijava i od mene ako stignem, mada ovo sa prijavama mi je bezveze, evo, prijavim se i ne stignem uraditi i cemu prijava, bolje odmah okačiti sliku i dati rok od nekih 10, 14, 30 dana - nebitno i, ko hoce, ko moze i ko stigne nek uradi i posalje organizatoru. Bilo bi sve 5, a ovako prijavama se gubi vrijeme i mislim da nemaju nikakvu svrhu.

Možda neko ko želi raditi ne stigne se prijaviti jer u tom periodu nije bio u na forumu ili iz nekih drugih razloga nije mogao izvršiti prijavu, a onako sve i da saznaš dan prije predavanja radova možeš nešto uraditi i samim tim se i prijaviti i učestvovati.

Razmisli malo o ovome.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

[*]Rezolucija fotografije koju objavite mora biti min. 1600 x 1200 pixela (poželjno postaviti "thumb" prikaz, zbog što veće preglednosti

Moze li malo objasnjenje?
Kako da je mi objavimo a da ostane anonimna :icon_question:

Zar ne bi trebalo recimo tebi na mail , pa ti objavis sve slike ?
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

kao da mora biti anonimno. pa nije glavna nagrada bmw x6 pa da je fazon navlaciti raju da glasaju za tebe. neka glasa kako ko hoce. uvjeren sam da bi velika vecina glasala za rad, a ne za osobu, bez obzira pisalo ko je autor rada ili ne...
 
Administrator
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

slike ce te poslati na mail koji ce biti objavljen i zatim ja otvaram novu temu za glasanje i u toj temi objavljujem primljene radove...
radi se kao i prije sto je bilo...
stavio sam prijavu 3 dana da bi vecina mogla da vidi temu...
radit ce se 7 dana sto je po meni dovoljno da se uradi zadata tema...
i glasanje ce biti 4 dana i nakon toga je proglasenje pobjednika...

ko ne stigne da uradi rad, nikom nista. Idemo dalje i to je to...

A prijave sluze iz razloga da znamo koliko ljudi odprilike radi zadatu temu, da ne bi bilo otvoren turnir i ne znamo koliko ljudi radi, da li radi 2 ili 15...

Trenutno je ovako. Sljedeci put mozda dodje do promjena, pa mozda se bude radilo 1 vs. 1:icon_biggrin:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

emir_89 je napisao(la):
kao da mora biti anonimno. pa nije glavna nagrada bmw x6 pa da je fazon navlaciti raju da glasaju za tebe. neka glasa kako ko hoce. uvjeren sam da bi velika vecina glasala za rad, a ne za osobu, bez obzira pisalo ko je autor rada ili ne...

Sto se mene tice nemora, svejdno svako ima prepoznatljiv stil pa se manje vise zna ko je uradio, ali pola pravila se odnosi na tajnost , pa mi je ovo zapalo za oko.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

ma hajd ba, bitno je da se raja igra :icon_biggrin: ako je tako ko sto kazes (nisam citao jer se ne namjeravam prijaviti), vjerovatno su onda mislili na UPLOAD da se vrsi u toj rezoluciji, pa onda njima link slati ;)
 
Administrator
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

tema za izradu ce biti postavljena u rezoluciji 1600x1200, tako da ce ucesnici po zavrsetku turnira meni na mail poslati radove u toj rezoluciji;)

sada :icon_exclaim:
nastavljamo sa prijavama;)
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

prijava!!!
 
Početnik
RE: Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Prijave traju do subote 19.03.2011. do 12:00 sati

Prijavaa! Slike naravno kao sto je Pedja rekao sto vece rezolucije da se to moze fino odraditi ! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top