Photoshop Tuning Turnir >Tema prerade na 1. stranici >Prvi krug - drugo kolo<

Photoshop Tuning Turnir >Tema prerade na 1. stranici >Prvi krug - drugo kolo<

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
soffa sve je to uredu, sto si ti uradio. Ali kako misliš učestvovati u ovom krugu kad učestvuješ u finalu i samim tim ne možeš učestvovati u ovom krugu iz prostog razloga što će glasanje za ovaj krug završiti kad će početi glasanje za finale i samim tim ne znamo pobjednika finala, što na primjer možeš biti ti, i slučajno pobijediš i u ovom krugu i bezveze uzimaš nekom mjesto, jer pobjednik finala neće moći učestvovati u turniru određen vremenski period :)

;)
 
Član
nemoj ni slati do zadnjeg momenta, ja sam cuo da ova "uprava" dojavljuje tudje ideje svojim pulenima :D:lol:

pogotovo ovaj pioneer, kazu da je grdne pare zgrno na te dojave :icon_biggrin:
 
Član
aa evo ovako ja znam da necu pobjediti na finalu tako da postavite sliku od drugog kruga i ako ja budem imao najvise glasova mene diskfalifikujte i nek pobjedi neko sa najvise glasova a finale to ko pobjedi pobjedi..meni je samo da bude rad i u drugom krug ne moram proci dalje i ako budem imao najvise glasova vi dajte ko bude drugi mada cisto sumnjam po radu da cu proci....;)
 
Član
soffa je napisao(la):
aa evo ovako ja znam da necu pobjediti na finalu tako da postavite sliku od drugog kruga i ako ja budem imao najvise glasova mene diskfalifikujte i nek pobjedi neko sa najvise glasova a finale to ko pobjedi pobjedi..meni je samo da bude rad i u drugom krug ne moram proci dalje i ako budem imao najvise glasova vi dajte ko bude drugi mada cisto sumnjam po radu da cu proci....;)

druze ti ako ovde postavis rad i glasaju za tebe a tamo pobijedis ako te diskvalifikuju dzaba glasovi odose razumijes :D


imali mog rada :lol:
 
Administrator
Soffa izgleda ne razumije.

Rad neće biti objavljen iz već navedenih razloga i bezveznog gubljenja glasova.
 
Član
poslaaaaaaan



***** sve retardirano real madridu! ne znam ni kako sam zavrsio rad fuj
WOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOBWOB
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top