Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Do 03.02.2012. do 12 sati > Treći krug <

Photoshop Tuning Turnir >PRIJAVE< Do 03.02.2012. do 12 sati > Treći krug <

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
POzzz... zasto se ne bi tema treceg kruga vec stavila. Bilo bi vise vremena za rad... a ovo neka visi tamo na glasanju od proslog kruga. Sa ovim prijavama se samo gubi vrijeme a nicemu ne sluze. Postavis rok za predaju pa ko preda, preda.
I jos jedna stvar. "Tajni" potpisi, koliko mi se cini po pravilniku nije dozvoljeno oznacavanje radova. 360° i to...
Msm , ja nisam ucestvovao u prva dva kruga , ali mislim da to nije OK prema ostalim ucesnicima.
 
Administrator
Dobio sam već jednu poruku, kao prijavu za to 360° http://www.flickr.com/photos/360forged

Sutra će se postaviti tema, tako da neće biti promjene pravila. Glasanje 2 dana, izrada 5 dana.
 
Knezho je napisao(la):
I jos jedna stvar. "Tajni" potpisi, koliko mi se cini po pravilniku nije dozvoljeno oznacavanje radova. 360° i to...
Msm , ja nisam ucestvovao u prva dva kruga , ali mislim da to nije OK prema ostalim ucesnicima.

zao mi je sto spamam ovdje gdje nije mjesto za to,ne zelim ulaziti u rasprave niti bilo sta,samo zelim ostaviti komentar na ovu recenicu gore,ne znam zasto neki ljudi pisu o necemu u sta se ne razumiju,znaci rade 2-3 mjeseca u ps.u i mislie da sve znaju,a ne znaju opsta pravila koja su da kazem car virtualnog tuninga,ne vidim u cemu je problem sa 360° to nije nikakav potpis,osim da kazem "pecat" stranice na kojoj ima stvarno prelijepih pozadina,felgi,donora opcenito u velikim rezolucijama
 
Član
Knezho je napisao(la):
POzzz... zasto se ne bi tema treceg kruga vec stavila. Bilo bi vise vremena za rad... a ovo neka visi tamo na glasanju od proslog kruga. Sa ovim prijavama se samo gubi vrijeme a nicemu ne sluze. Postavis rok za predaju pa ko preda, preda.
I jos jedna stvar. "Tajni" potpisi, koliko mi se cini po pravilniku nije dozvoljeno oznacavanje radova. 360° i to...
Msm , ja nisam ucestvovao u prva dva kruga , ali mislim da to nije OK prema ostalim ucesnicima.

ni ja ovo ne kontam :icon_question: kakve veze pecat sa stranice ima sa potpisom, ni jedan clan se ne zove "360°", ako vec hoces da neko glasa za tebe, kazes mu koji si redni broj :lol:
 
Član
ako nekom nije mrsko da mi dadne link odakle mogu skinut PS portable, da makar nesto uradim u ovom 3. krugu.
skino sam neki al nakon 5-10 min. rada pocne toliko stekat da ne mogu nista uradit kako treba ..
bio bih vam jaako zahvalan, samim time cu moc i ucestvovat i u turniru :icon_smile:
 
ja sam sebi skinuo ovaj,i sve radi bez greske,samo ces morati naci creck :icon_smile:

http://adobe-photoshop.brothersoft.com/adobe-photoshopcs3
 
Član
OK, samo prijedlog @ pioneer

Dva kolumba, ajde da se cupamo za kosu i dokazujemo ciji je veci. Zna se ko uvijek stavlja taj pecat, neznam koji se vi k pravite pametni. Mene zaboli inace, jer nisam stigao zavrsiti rad do roka, jer nemam bas vremena, al` mi je bezveze prema ostalim ucesnicima.

PS: black angel aj` majke ti ti mi objasni sta j PS, vidim da se javljas iz sjedista Pininfarine.
 
Administrator
Raspravljajte dalje preko pm-a. Nemojte dalje kvariti temu. Ako imate sta reci jedan drugom, raspravite to preko poruka.
 
Član
Knezho je napisao(la):
OK, samo prijedlog @ pioneer

Dva kolumba, ajde da se cupamo za kosu i dokazujemo ciji je veci. Zna se ko uvijek stavlja taj pecat, neznam koji se vi k pravite pametni. Mene zaboli inace, jer nisam stigao zavrsiti rad do roka, jer nemam bas vremena, al` mi je bezveze prema ostalim ucesnicima.

PS: black angel aj` majke ti ti mi objasni sta j PS, vidim da se javljas iz sjedista Pininfarine.

pa zna se...stranica na kojoj se nalaze slike koju btw mnogi koriste za donore.. ne pravi bezveze problem gdje ga nema, uzivaj u takmicenju ;)
 
Član
pioneeeeeeeer, aj stavi temu prerade odmah, automatski ce ljepsi i radovi biti prijave nek stoje otvorene do kada je i zakazano i od tog roka odgovarajuci period ostavi za predaju radova (kao i do sada 5 dana koliko sam skontao) :)

znaci okaci odmah sta da radimo pa nek se raja i dalje prijavljuje a ovi koji vec jesu da mogu odmah poceti s radom :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top