Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Treći krug >Glasanje traje do 10.02.2012

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Treći krug >Glasanje traje do 10.02.2012

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenju najbolji?


  • Total voters
    89
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da imamo problem u vezi rada broj 11.

wS0YN.jpg

Suzuki_Swift_Mk3_GTi_by_Martin.jpg
 
ovo bi se trebalo malo bolje organizovati,nexus pionir trebali ste ovo primjetiti,nije na meni da to govorim,ali se iz aviona vidilo da je s nekog chopa :icon_confused:
 
Član
a sto mu je ovo trebalo a glaso sam za njega...zar nije mogao one svoje zatamniti malo i nabaciti ovog granja po staklima da ima realnosti nego ovako...:icon_cry:
 
Legend
primjetio sam da je malo i razvuceno lijevo sjedistei vidi se da je prekopirano s drugog chopa, najvjerovatnije da ce ici diskvalifikacija;)
 
Član
Uuuffff dobar krug skroz. Svima ;)

Moj TOP3:
1 - 5 - 7
Glas za rad br. 1. Nije mnogo uradjeno, ali je nekad manje u stvari vise.

8 - 11 i 18 jako blizu top3.
18 najblizi, jako dobro uradjen, ali je ispao iz top3 jer mi se stil tuninga (NFS Style) ne svidja bas (subjektivno al` jbg :D ), ali sve pohvale.
8 ideja super, mali detalji odlucili za nize mjesto (spoj nosaca na krovu, i jos neke sitnice)
11 isto jako dobro, cini mi se da je bilo vise vremena da bi bio puuuno bolji.

EDIT: jbg , ode 11


PS: Dajte sledecu temu odma` dok je jos snijeg :DDD
 
pa dajte odma izbrisite broj 11, da se ne gube glasovi na njemu. isto, zabrana ucestvovanja u sljedecim krugovima..


cestitke svima, odlicni su radovi ;)
 
Član
ma ova pravila su vise onako da budu samo tu, a da budemo realni, komentarisanje bi trebalo bit totalno iskljuceno, jer ljudi skrecu paznju jedni drugima koji je rad dobar, koji je los itd, pa onda to navodi dosta clanova za koga ce glasat. al posto je ovaj turnir vise u rekreativne svrhe, mislim da se niko ne takmici da bi pobjedio po svaku cijenu i dobio majcu, nego onako malo iz razonode.
 
Član
pa ne smetaju ono kmentari toliko a i ne vidi niko dok ne glasa koliko ko ima bodova,svako ce glasat za auto kome zapne sta za oko samo nece valjati ako se preko poruka pise cije je cije auto pa da se glasa...:icon_smile:
 
Član
pomalo je bezze da se svako auto naknadno komentarise, i najbolje bi bilo zakljucati temu dok ne istekne vrijeme predvidjeno za glasanje, i onda otkljucati, nego kako 1 reche svi polete za njim, samim tim smanjile bi se i prepirke i sve gluposti :) lp
 
Član
VV-Driver je napisao(la):
pomalo je bezze da se svako auto naknadno komentarise, i najbolje bi bilo zakljucati temu dok ne istekne vrijeme predvidjeno za glasanje, i onda otkljucati, nego kako 1 reche svi polete za njim, samim tim smanjile bi se i prepirke i sve gluposti :) lp

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top