Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Drugi krug >Glasanje traje do 03.02.2012

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Drugi krug >Glasanje traje do 03.02.2012

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenju najbolji?


  • Total voters
    89
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Knezho je napisao(la):
Nekada je manje u stvari vise. Stavljati na ovaj auto tonu spojlera i sticker-a je ko zgodna zenska sa 4 sise. :D

1 i 8 po meni zavrijedjuju paznju, ipak za dlaku mi se vise svidja 1.

Da mi je takvu,i ja bi jaran bi imali u cemu uzivat :D
 
Član
ni jedan po meni nije nesto, msm svaka cast svima al moglo je i boljee .. br.10 mi ima extraa felge, i extra postavljene, samo nekako mi mutna slika sva :S i tamnaaa je pre vise . da je sve ovo uradio na nekoj drugoj pozadini ( dobra je i ova samo PRETAMNA ) bio bi avion ..
svaka cast svima ugl ;)
 
Legend
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 03.02.2012

OggyBoy je napisao(la):
:icon_rolleyes:

Ni jedan mi se ne sviđa. Svi su mi lošiji od originala.:icon_sad:

sad hocu da kazem... :cool:

p.s.
joooj Tarik sta nam uradi... :lol:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 03.02.2012

Anais je napisao(la):
Ma de ba... haha nemogu da vjerujem sta cujem.... smjesno postaje majke mi mile... ja neznam za sta vama sluze oci
 
Član
Ima kvalitetnih radova, ali fakat ono što prvi kažu to i drugi :icon_question: Ja sam glasovao za BMW-a :D

Uzmeš M-a i od njega c/p sve.. pa žara je to :icon_mad:
 
Član
kud sam glaso vec a sad bi do glas onom zelenom ili onom crvenom likovi su ih makar kulturno ofarbali a ne ovo sve crnilo nego na svakom radu gresaka all haj sto taminije to bolje da se ne vide greske...:icon_smile:
 
Član
previse zurite ba ljudi, neki radovi izgledaju kao da su uradjeni za 15 minuta, ima bas ofirnih gresaka, ono tipa obrisi dio auta, malo zamrljaj preko i mozda se nece vidjet. pa nemojte tako, kad vec radite onda se potrudite da budu cisti radovi. mislim da je pet dana dovoljo da se uradi bar cist rad, ne moraju bit neke ekstremne prerade, bolje je uradit malo ali kvalitetno.
 
Legend
ja bi vas zamolio da sto manje komentarisete, dovoljno je da ostavite glas u poll-u i nista vise;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
ja bi vas zamolio da sto manje komentarisete, dovoljno je da ostavite glas u poll-u i nista vise;)

Niko ne zaslužuje glas ovaj put.:D

Mi to zbog motivacije, ne bi li se potrudili za sledeći put.;)
 
Svi koji su poslali radove trudili su se, netko manje netko više, treba znati da je bilo 24 prijave, šta je sa ostalima .... :icon_question: :D

ps dao sam glas 1.
 
Član
Najbolje, kome se ne sviđa nek ne glasa, i neka ne komentariše.
Halo ba, znamo svi da su radovi loši, i to preloši, i svi učesnici turnira su toga svjesni, ali nismo mi profići, pa da uradimo k'o Tarik.
Jeste li vi možda znali voziti kada ste tek sjeli za volan:icon_question:
Dosta učesnika se nije prijavilo ni zbog nagrade ili nečega drugog. Većina je se prijavila, ne što znaju raditi u ps, nego što im je dosadno i neznaju šta će od sebe, nego ajmo 2-3 dana raditi, pa onda pratiti glasanje i zezati se, a Anais, neznam zašto komentarišeš, i pljuješ po radovima, ako ti se ne sviđa nemoj glasati i kraj priče
:icon_exclaim::spam:
 
zAaKy je napisao(la):
Najbolje, kome se ne sviđa nek ne glasa, i neka ne komentariše.
Halo ba, znamo svi da su radovi loši, i to preloši, i svi učesnici turnira su toga svjesni, ali nismo mi profići, pa da uradimo k'o Tarik.
Jeste li vi možda znali voziti kada ste tek sjeli za volan:icon_question:
Dosta učesnika se nije prijavilo ni zbog nagrade ili nečega drugog. Većina je se prijavila, ne što znaju raditi u ps, nego što im je dosadno i neznaju šta će od sebe, nego ajmo 2-3 dana raditi, pa onda pratiti glasanje i zezati se, a Anais, neznam zašto komentarišeš, i pljuješ po radovima, ako ti se ne sviđa nemoj glasati i kraj priče
:icon_exclaim::spam:

Teze je primiti iskrenu kritiku nego laznu pohvalu ;)
 

OmO

Član
@zAaKy

Dobro receno, ja se iskreno nisam prijavio ni zbog majice ili kakve nagrade, jednostavno hocu da vidim komentare drugih i ocjene za moj rad.. Hocu da vidim gdje grijesim i da popravim to, zelim da naucim nesto novo i to je to..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top