Photoshop Tuning Turnir >Četvrti krug< Radove predati do 03.04.2011. do 12:00 sati

Photoshop Tuning Turnir >Četvrti krug< Radove predati do 03.04.2011. do 12:00 sati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Radove ocjenjuju većinom ljudi koji nemaju pretjerano veze sa photoshopom te samim tim mislim da nema potrebe naglabati sta je ko radio i šta je ko pokušao da uradi.

Da napišete roman, ako se raji ne sviđa, neće glasati :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Radove ocjenjuju većinom ljudi koji nemaju pretjerano veze sa photoshopom te samim tim mislim da nema potrebe naglabati sta je ko radio i šta je ko pokušao da uradi.

Da napišete roman, ako se raji ne sviđa, neće glasati :D

;)
 
Član
dobra ideja, ja sam npr u proslom radu isao dosta na fabriku i pravio sam PICK UP, i dosta mi realno izgleda rad,
primjetio sam kod par osoba koje su mjenjale pozadinu da im je na haubi hotel ostao (reflekcija hotela) sto je po meni velika greska, ima tu jos dosta stvari,....

treba staviti opis cisto iz razloga da ljudi mogu uvidjeti koliko si stvari promijenio i ispravio koje se ne vide na prvi pogled.... :cool::cool::cool:
 
Član
onda cu ja roman pisat :D

preskacem ovaj krug, previse obaveza na fax-u :icon_confused: :icon_confused:
 
Član
Haha, a kad vi preskačete ja evo počeo raditi, zpr, juče sam počeo i radio skoro pa 20 min, haha, frustriram se, sve mi je postalo strano s obzirom na dug penzioni vijek od posljednjeg paljenja photoshopa.
 
Član
I ja ću ubrzo predati, dosad sam uspio uspješno izvršiti spuštanje auta :lol:

Ne stignem jbg al potrudit ću se, do 3.4 će sigurno biti poslan :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top