Photoshop projekti

Photoshop projekti

Član
evo par mojih projekata iz photoshopa.. dodajte komentare na moje propuste jer sam nemogu vidit gdje nije dobro uradjeno,sta nije dobro uklopljeno,itd.. izrazite svoje misljenje..










sorry na nacinu uploada slika
 
Član
1. slike su pljosnate :icon_smile: 2. svi branici su ti off.... 3. mogao si se malo vise potrudit oko toga.... ali eto nema veze drugi put vise srece ;)
 
Član
cipiripi je napisao(la):
1. slike su pljosnate :icon_smile: 2. svi branici su ti off.... 3. mogao si se malo vise potrudit oko toga.... ali eto nema veze drugi put vise srece ;)

sta znaci pljosnate? , hvala na savjetima.. :)

evo jos jedan rad od 16.4.2011 (zadnja vrata lose skinuta.. stop lampe su ovakve kakve jesu..)
 
Legend
Osnovno pravilo photoshopa je da element koji tranformises ne izduzujes ili spoljstis sto je kod tebe ovdje slucaj...
radovi su ti dobri ali treba ti ideje i realnosti u tim radovima;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
Osnovno pravilo photoshopa je da element koji tranformises ne izduzujes ili spoljstis sto je kod tebe ovdje slucaj...
radovi su ti dobri ali treba ti ideje i realnosti u tim radovima;)

aha hvala,svaka cast na objasnjenju,sad znam o cemu je rijec.. e da nesto mi je palo na pamet,ekran od pc-a mi je lcd philips tv "82cm" mozda i to ima utjecaja na tjuniranje :) .. (sve cure sa facebooka su debele na ovom ekranu) :D
 
Legend
pa eto to bi moglo da ti predstavlja problem,zamijeni monitor da te cure smrsaju:icon_biggrin:
inace imas potencijala,tako da uznapredovat ces ti;)
 
Top