photoshop help

photoshop help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh .. ovako ja sam najnoviji clan ovog foruma gledao sam slike koje ste radili u photop shopu pa bih vas yamolio ako nije problem da mi odradite nekoliko slika za moj counter strike clan
eo link downloadujte ove slike da mi nesto u smislio ovoga da uradite
http://www.speedyshare.com/783378669.html

samo da pise AoG Gaming plz ja bih vam bio veoma zahvalan !!!

PS. izvinjavam se admistatroima na ovoj temi jer se neradi o autima!!!!

znaci da bude neka dobra podloga i dobra slova

da pise AoG Gaming tj, team. AoG plz jos 1 se izvinjavam

HVALA UNAPRIJED ! moze te se javiti na msn pachanga_v3@hotmail.com
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobar si, cuj 7 godina, ja u tih 7 godina jos nisam naucio ni instalirat CS :)
Nego igrali se taj CS jos uvijek kao prije, sjecam se kad je tek izasao bila je ludnica i puni internet klubovi, cini mi se da je sad online igra iz kuce popularna.
 
Fele je napisao(la):
Dobar si, cuj 7 godina, ja u tih 7 godina jos nisam naucio ni instalirat CS :)
Nego igrali se taj CS jos uvijek kao prije, sjecam se kad je tek izasao bila je ludnica i puni internet klubovi, cini mi se da je sad online igra iz kuce popularna.

mah.. i sada brate se igra uveliko svi se zarazili igra se i od kuce i iz clubova mechevi 5on5 najvise
 
Putovanja.ba
Administrator
Znaci svi su luzi za CS jos uvijek, gledao sam ja davno svjetsko takmicenje upravo to 5 na 5 i sjecam se jarana koji je znao iz skole u internet klub i "prespavat" u klubu igrajuci i opet sutra u skolu, mozda ga i znas nick mu bio Zombie
 
Fele je napisao(la):
Znaci svi su luzi za CS jos uvijek, gledao sam ja davno svjetsko takmicenje upravo to 5 na 5 i sjecam se jarana koji je znao iz skole u internet klub i "prespavat" u klubu igrajuci i opet sutra u skolu, mozda ga i znas nick mu bio Zombie
da mu nije mozda ovako iso nick zOmb1e. tako nekako ako je tako znam dobro lik pravo igra

btw. ocel mi neko sliku uraditi molim vas
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nemam pojma kako mu je isao nick, a jest predobro je igrao.
 
Legend
:icon_evil:
Nemogu da pobrisem, ali svima bi vam postove obrisao, i svi ce te dobit po minus. Sramota. Hajd sto je tema koja nigdje veze o kolima ovde postavljena, to nekako moze proc, ali da mi pricate o nekom supljem CS ovde.
:icon_evil::icon_evil::icon_evil:

Minus -------------------------------------------
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top