Photoshop CS4 neradi

Photoshop CS4 neradi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav drustvo..instaliro sam Windows 7 i krenem da pokrenem ps cs4 portable nece ..kao fali neki dll fajl..ja ga ubacim i opet isto..onda skinem full veziju ps cs4 i radio sam kao trial ..nonstop piso serial al nece..i onda sam upiso jedan i njemu istekla licenca..i nonstop mi izbacuje licence has expiried..tako nesto..i koji god ps cs4 sad instaliram..i trial i sa serialom to izbacuje..skino sam 4 razlicita ps cs4 do sad ..i sve i do jedan isto..pomagajte..poludicu bez njega

moze pomoc...hitno mi jeee
 

IGY

Član
imam i ja isti problem, cak nece ni portable verzija da mi radi :icon_question:
 
Legend
evo ga drugovi izvinjavam se sto ste cekali,nije mi bilo interneta
znaci samo skinite file,pokrenite ga i on ce odradit sve svoje i javite da vidim jeste uspjeli pokrenuti ps;)
http://www.megaupload.com/?d=0TR2NX7X
 
Član
drug..evo sacu ja probat..dok opet inst ps..pa da ubacim..ako bude radilo..dobice velku pluscinu od mene;)
 
Legend
Deyo je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
evo ga drugovi izvinjavam se sto ste cekali,nije mi bilo interneta
znaci samo skinite file,pokrenite ga i on ce odradit sve svoje i javite da vidim jeste uspjeli pokrenuti ps;)
http://www.megaupload.com/?d=0TR2NX7X

usraše ga sa ovim prekidima :D

jest vala,eo ja tek sad dobio net...
nista valja nam se prebacivat negdje drugo deyo:D

Taaky je napisao(la):
drug..evo sacu ja probat..dok opet inst ps..pa da ubacim..ako bude radilo..dobice velku pluscinu od mene;)

ajde pa javi ishod,al ja mislim da ce ti raditi:cool:
 
Član
drug nece..jedino ako ja nisam nesto dobro..instaliro sam ps..i pokreno ..taj tvoj program..i odabro tamo gdje sam inst..ps..ai izbaci error neki..kako cu to ...pomagaj pls..
 
Član
pokreni ga po postavkama windows xp-a, kod mene radi normalno al sam se zaj*avo sa nekim ddlovima koje sam kopirao u system32 i ne znam ni sam gdje vec al je proradilo, zaboravio sam sta sam sve radio (1h kopiranja gluposti tamo-amo, gore-dole, podesavanje kompatibilnog pokretanja itd itd) posto sam 'sam' svoj hacker bio kako bi pokrenuo al na kraju je proradilo :D
 
Član
pokusavo sam i ja svasta ..al evo dao mi je drug nexus.. i problem je rjesen ..hvala jos jednom..i tema moze lock
 
cekajte ba,kakav lock :D
jel moze ovo sto je nexus stavio i za onu portable verziju,koju je ibizasa stavio na forum...meni ta verzija ne radi,stalno me izbacuje :icon_rolleyes:
 

IGY

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
cekajte ba,kakav lock :D
jel moze ovo sto je nexus stavio i za onu portable verziju,koju je ibizasa stavio na forum...meni ta verzija ne radi,stalno me izbacuje :icon_rolleyes:

i mene zanima, zato i nisam kljucao
meni takodze nece portable verzija ni sa ovim ni bez ovoga :icon_cry:
 
Legend
jbg ne znam,bez problema radi na extendedu,za portable ne znam,nisam ga ni koristio nikad,skinite sebi extended i mirna bosna:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top