photoshop +18 pomoc

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

photoshop +18 pomoc

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
G

GoPlay

Ko bi mi mogao uraditi felge u zlatnoj boji Kosei Seneka Racing i staviti na auto...
Felga je 17"
a auto je clio 3 5 vrata
Ovo me zanima.. ova kombinacija ...
775249_499767856740172_455797050_o.jpg


evo slika felgi
2monwvk.jpg

34yeezn.jpg


evo slika auta
2rppco7.jpg

2v3369h.jpg

6elwxv.jpg
 
Go Play probaj boju kao kod Impreze boja suhog zlata, a poigraj se sa retrovizorima da u istoj boji budu, na tim manjim autima to zna biti čisti sex
 
Član
meni se svidja i bijela boja felgi na plavo auto ali ni zlatna nije losa kao na subaru..evo i ja saro malo..;)
LDUyK.jpg
 
G

GoPlay

Harli_team je napisao(la):
Go Play probaj boju kao kod Impreze boja suhog zlata, a poigraj se sa retrovizorima da u istoj boji budu, na tim manjim autima to zna biti čisti sex

Ipak nemam takvu viziju za sada :) Pretezno mi je oem u cilju sa nekim sitnim izmjenama oko podvozja :icon_twisted:

Death_beat je napisao(la):
al me ovo +18 u naslovu privuce :D

A... pa prava reklama je cudo :D

soffa je napisao(la):
meni se svidja i bijela boja felgi na plavo auto ali ni zlatna nije losa kao na subaru..evo i ja saro malo..;)
LDUyK.jpg

Sofa ruke ti ljubim :)

Felge su generalno perverzija... Japanac ko Japanac... sve boje podnose xD
Bile su narancaste, sad su bijele, razmisljam o zlatnim kao kod subarua.... perverzija su i roze i sive i crne... xD
 
G

GoPlay

Da da ... to je to ... xD
kao sto subaru ima :)
stoji mu sa plavom opasno dobro xD
 
Član
Subaru je staro zlato, ovo je tamna bronza. Meni je iskreno ova ljepsa, nego zlatna. Ipak je to Subaru combo... :cool:
 
B.M - Floyd je napisao(la):
@Harli_team Bravo,odlično bi mu leglo ..

Sad ću da ti uradim ;)



Uploaded with ImageShack.us
Nije nešto al' valjda pomogne :)



Eh ove nijanse baš otvaraju, sad može i ta bronza isto, ja sam gledao Bubu 1.8T sa pink BBS LM i retrovizori, furka maximlana...
 
Top