Photo shop TUNING TURNIR >IZBOR NAJ RADA< DRUGI KRUG

Photo shop TUNING TURNIR >IZBOR NAJ RADA< DRUGI KRUG

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenje najbolji?

  • Rad broj 1

    Votes: 0 0,0%
  • Rad broj 2

    Votes: 34 64,2%
  • Rad broj 3

    Votes: 0 0,0%
  • Rad broj 4

    Votes: 2 3,8%
  • Rad broj 5

    Votes: 12 22,6%
  • Rad broj 6

    Votes: 5 9,4%

  • Total voters
    53
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.
13012010BHTPST2.jpg


2.
13012010BHTPST21.jpg


3.
13012010BHTPST22.jpg


4.
13012010BHTPST23.jpg


5.
13012010BHTPST24.jpg


6.
13012010BHTPST25.jpg
 
a krize brale mili....... prvi krug xxx puta bolji....

sve slike su mi previse umjetne, samo jedna je koliko toliko realisticna.....
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Radovi su dosta lošiji nego u prvom krugu. Broj 4 je po meni najmanje loš:D

potpis..valjda zato sto je teza baza, mada to nema bas prevelike veze..ja glasam za 5, onako najvise izgleda kao zavrsen rad
 
Član
Knezho je napisao(la):
Baza nije teska koliko je slika loseg kvaliteta. Ima na netu puno boljih slika Caprija.

koliko god da je slika loseg kvaliteta uvijek se moze uraditi rebrush... nije vam to izgovor :icon_confused:
 
Legend
Ovako sa amaterske strane, rekao bih da je mozda rad 5 najbolji, ali posto sam je ja bavio ovim, ajmo reci profesionalno i ganjao ta takmicenja moram biti kritican i reci da su radovi bas losi, mislio sam da imamo puno boljih tunera.. prije nego krenem sa ocjenjivanjem radova, predlazem da ubuduce bude prije svega prikazano stock aut koje su radili, da ljudi imaju viziju sta je kako ko radio.. i koje su prepravke uradjene..

1 rad, pozadina katastrofa, felge nisu pozicionirane kako treba.. lose, unutrasnjost je za pohvalu..
2 rad lijepo uradjena hauba, motorni prostor je tesko ubacit, ruzan je ugao, ali si lijepo odradio, zamjerka je malo na kontrast haube i prednju lijevu felgu si lose pozicionirao, ali sve u svemu moze proci :)
3 rad, katastrofa, pretaman, nejasne linije auta, nema refleksija, lose skroz
4rad lijepo zamisljeno, losa realizacija, prije svega bad look izgleda nacrtano, nema refleksija, zavrsetak haube nerealan, naljepnica preko sajbe takodje..unutrasnjost nejasna..
5rad, potrudio si se, ali realizacija nije na nivou, moram pohvaliti pedantnost.. lijepe felge i gume, malo mi bode oci ovaj motor, nije zakrenut pod pravim uglom..
6rad, lijepa izvedba, sam steta sto se nisi malo vise potrudio, imao bi moj glas..

kad sve saberem, oduzmem, podijelim... rad 2 ipak ide moj glas..
 
Gdje su slike u velikoj rezoluciji......?
Zasto koji klinac predajemo radove sa najmanje 1600 kada kacis slike 1024?
 
Pobjednicki rad je slika broj Slika broj 2 sa 34 glasa ili 64.15% Wink Idemo dalje Wink

13012010BHTPST21.jpg


Cestitamo anonimnom pobjedniku i idemo u novi krug Wink
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top