Phillips,Osram sijalice gdje?

Phillips,Osram sijalice gdje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje ima kupiti ove sijalice u Sarajevu? Treba mi H1,koliko kostaju otprilike? Ili mozda Hella ? Da li ove sijalice traju par dana pa pregore ako da,jebat ih onda ...
 
Član
Ja imam Osramove H1 sijalice, vec neka dva mjeseca, platio sam ih 22 marke set, i jos rade perfektno. Jedino moram svjetla ustimati rucno, ali dobre su ;)
 
Član
Aha,i meni idu H1 ,ali vidim nesto raja sere po netu ko malo traju,ali vjerovatno ovisi od auta do auta
 
Član
Astra je napisao(la):
Aha,i meni idu H1 ,ali vidim nesto raja sere po netu ko malo traju,ali vjerovatno ovisi od auta do auta

ja juce stavio na fabiu osram silverstar H7,nisu lose a ima malo istine u tome da crkavaju pogotovo nightbreaker,cuo sam od par ljudi bude 3-4 mjeseca pa crkne,jbg al sve u svemu dobre su,imas tipe(sve je Osram)silverstar,halogen,cool blue,nightbreaker, day-light(ove preporucuju najvise zbog toga sto su 3x izdrzljivije od standardnih i trpe veca opterecenja,taman za nas zakon za obavezna upaljena dnevna svjetla);)
 
Član
a kako se zovu one sijalice sto su kao plave boje ..nako jake su .... znal iko tacan naziv tih sijalica ...

ja mislio u fiestu staviti :lol:;)
 
to su ti "Osram - cool blue" i znam da ih ima kupiti u FIS VItez, a sad da li ima u ovom novo otvorenom FIS-u u Sarajevu ne bih znao.
 
Član
ma slabo ima u novom fisu,bio prosle sedmice,hem je malo hem tek otvoreno pa jos nisu sve uredili.
 
znam da u Vitezu ima neka mala polica sa Osramovim sijalicama za auta. Bilo je cak i Night Breaker mislim da je oko 22 KM 1 kom. H4
 
Član
Ako kome treba od Dectane one xenon look imamo mi

one malo jace po wattima ne znam napamet koliko watti
 
Član
Astra je napisao(la):
niko mi ne recegdje u sarajevu ovo ima kupit :p

Bosna A-net na Grbavici
Hella sijalice 7.5km je H7 a H1 je cini mi se 4.5km

Motorex kod pekare AS Hrasno
Osram sijalice, ne znam cijenu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top