phaeton nece da pali

phaeton nece da pali

Član
pozdrav..imam problem sa vw phaeton 2003 god 5.0 tdi...do prije 2 dana sve bilo u redu palio iso sve ok i ugasio ga zadnji put i od tad nece da pali,stavim kljuc okrenem i kad treba da pali nista se ne desaje a ja displeju izbaci kljuc naslikan i pise nesto nije sinhronizovan.Skido sam klemu,briso greske preko dijagnostike i opet nece.Dali je neko imao iskustva sa slicnim problemom?unapred hvala...
 
Član
kako rece dzeni probaj drugi kljuc, vjerovatno ne moze vise da prepozna kod sa tog kljuca
 
Legend
Nema to veze, da ne prepoznaje kod kljuca upalio bi, radio par sekundi i ugasio se..
Mislim da imas ozbiljniji problem..
sta ti je izbacio od gresaka, je li auto vergla uopste ili BAS NISTA ?
 
Član
Uzmi uputstvo od auta i pogledaj tamo sta pise.

Ima nacin da se kljuc sinhronizuje sa autom, posto kod svakog paljenja mijenja kod...
 
Član
kod mene ne moze nikako upaliti kad ne prepoznaje kod kljuca, probaj tako moze biti banalan problem
 
Legend
pogledaj u kakvom stanju su ti akumulatori, oba.. zna i to biti problem.
iako to meni vise smrdi na neki elektricni problem tipa pumpe ili nekog senzora (meni se to desavalo na v6 tdiu) kada mi je crko senzor pozicije bregaste..
 
Super Moderator
Akumulatore prvo pregledaj. Tom autu malo struje ako zafali zna se desit nista da ne radi
 
Top