Pežo 207 1.4 benzin sport vrzija stalno izbacuje greške na dipleju ?

Pežo 207 1.4 benzin sport vrzija stalno izbacuje greške na dipleju ?

Član
Radi se o pežou 207 1,4 benzin - sport verzija stvarno u extra, extra stanju ali stalno kod svake vožnje mi često izbacuje niz grešaka na displeju (u nizu jednu za drugom), iako sam provjerio svaku slijalicu svako svijetlo u više navrata i sve bezprijekorno radi: prednja svijetla, duga kratka, prednje i zadnje maglenke, štop svijetla, žmigavci, rikverc svijetla, svijetla od tablica zadnja, svijetlo u prtljažniku, kabini, podizači stakla, centralna brava, brisači, sve vezano za klimu i cd radio bukvalno sve radi....I to me već neko vrijeme iritira...
Da li neko zna kako da riješim ovaj problem i o čemu se zapravo radi ?
Greške kojeizbacuje su tipa:

Sidelamp Bulb(s) Faulty,
Left Tail Lamp Faulty,
Right Tail Lamp Faulty,
Directional Indicator Faulty,
Foglamp bulb(s) Faulty,
Left Hand Stop Bulb Faulty.

Kao na slikama:

Molim za vaš odgovor. Hvala unaprijed.
 
Radi se o pežou 207 1,4 benzin - sport verzija stvarno u extra, extra stanju ali stalno kod svake vožnje mi često izbacuje niz grešaka na displeju (u nizu jednu za drugom), iako sam provjerio svaku slijalicu svako svijetlo u više navrata i sve bezprijekorno radi: prednja svijetla, duga kratka, prednje i zadnje maglenke, štop svijetla, žmigavci, rikverc svijetla, svijetla od tablica zadnja, svijetlo u prtljažniku, kabini, podizači stakla, centralna brava, brisači, sve vezano za klimu i cd radio bukvalno sve radi....I to me već neko vrijeme iritira...
Da li neko zna kako da riješim ovaj problem i o čemu se zapravo radi ?
Greške kojeizbacuje su tipa:

Sidelamp Bulb(s) Faulty,
Left Tail Lamp Faulty,
Right Tail Lamp Faulty,
Directional Indicator Faulty,
Foglamp bulb(s) Faulty,
Left Hand Stop Bulb Faulty.

Kao na slikama:

Molim za vaš odgovor. Hvala unaprijed.
da nisi slucajno ubacivao LED sijalice ili nesto takvog tipa i cest problem pezoa sa strujom najbolje nekom dobrom elektricaru da provjeri sve mase i struju
 
Top