Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

• Logo

Pežo 207 1.4 benzin sport vrzija stalno izbacuje greške na dipleju ?

AcoT12

Član
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
9
Reaction score
1
Poena
1
Starost
45
Auto
Peugeot 207
Radi se o pežou 207 1,4 benzin - sport verzija stvarno u extra, extra stanju ali stalno kod svake vožnje mi često izbacuje niz grešaka na displeju (u nizu jednu za drugom), iako sam provjerio svaku slijalicu svako svijetlo u više navrata i sve bezprijekorno radi: prednja svijetla, duga kratka, prednje i zadnje maglenke, štop svijetla, žmigavci, rikverc svijetla, svijetla od tablica zadnja, svijetlo u prtljažniku, kabini, podizači stakla, centralna brava, brisači, sve vezano za klimu i cd radio bukvalno sve radi....I to me već neko vrijeme iritira...
Da li neko zna kako da riješim ovaj problem i o čemu se zapravo radi ?
Greške kojeizbacuje su tipa:

Sidelamp Bulb(s) Faulty,
Left Tail Lamp Faulty,
Right Tail Lamp Faulty,
Directional Indicator Faulty,
Foglamp bulb(s) Faulty,
Left Hand Stop Bulb Faulty.

Kao na slikama:

Molim za vaš odgovor. Hvala unaprijed.

trevmorr

Član
Učlanjen(a)
17.04.2018
Poruka
94
Reaction score
17
Poena
8
Starost
23
Radi se o pežou 207 1,4 benzin - sport verzija stvarno u extra, extra stanju ali stalno kod svake vožnje mi često izbacuje niz grešaka na displeju (u nizu jednu za drugom), iako sam provjerio svaku slijalicu svako svijetlo u više navrata i sve bezprijekorno radi: prednja svijetla, duga kratka, prednje i zadnje maglenke, štop svijetla, žmigavci, rikverc svijetla, svijetla od tablica zadnja, svijetlo u prtljažniku, kabini, podizači stakla, centralna brava, brisači, sve vezano za klimu i cd radio bukvalno sve radi....I to me već neko vrijeme iritira...
Da li neko zna kako da riješim ovaj problem i o čemu se zapravo radi ?
Greške kojeizbacuje su tipa:

Sidelamp Bulb(s) Faulty,
Left Tail Lamp Faulty,
Right Tail Lamp Faulty,
Directional Indicator Faulty,
Foglamp bulb(s) Faulty,
Left Hand Stop Bulb Faulty.

Kao na slikama:

Molim za vaš odgovor. Hvala unaprijed.
da nisi slucajno ubacivao LED sijalice ili nesto takvog tipa i cest problem pezoa sa strujom najbolje nekom dobrom elektricaru da provjeri sve mase i struju

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8