Peugoet 206

Peugoet 206

Član
pozz svima na forumu imam problem sa peugoetom 206 2.0 hdi prilikom voznje mi trza i nesto mi lupa u motoru a nekad bude sve uredu...unapred hvala svima...
 
Pozdrav i tebi:Dništa ti nama nisi rekaoo
Navedi godište,kw,jesi li šta u skorije vrijeme radio na njemu ili mjenjao,kakvo lupanje se čuje,u kojem dijelu motora lupa,na što asocira,jesu li zvuci lupanja ujednačeni vremenski,od kada je to počelo,prilikom kakve vožnje trza-sporija,brža ili pri nekoj tačno određenoj brzini,jesi li radio dijagnostički pregled???
 
Član
2001 godina 66kw 90konja nisma mu nikakve servise radio lupa mi vise kao na diznama jer u njih su elektronske dize tu mi kao lupa a jedan mi je mehanicar rekao kao da bi moglo biti do filtera goriva da ne baca jednako gorivo jer ide direktno a trza mi non stop a dok je u vecim obrtajima nista se ne primjeti nekad se zna ugasiti..
 
Član
Čiji je sistem ubrizgavanja Bosch ili Siemens?
Pošto su Siemens dizne znale praviti probleme na tim HDi motorima.
 
2001 godina 66kw 90konja nisma mu nikakve servise radio lupa mi vise kao na diznama jer u njih su elektronske dize tu mi kao lupa a jedan mi je mehanicar rekao kao da bi moglo biti do filtera goriva da ne baca jednako gorivo jer ide direktno a trza mi non stop a dok je u vecim obrtajima nista se ne primjeti nekad se zna ugasiti..
Trenerov Pežoina imao problema sa ''čekičanjem'' dizni,3 i 4 su stvarale problem,ponekad' nije mogao da upali a nekad bez problema upali
Kupio 2 polovne po 1oo km i udao ga ubrzo:D
Ali motor je 1.4 hdi 55 kw 'o2
 
Poslednja izmena:
Član
neznam koje su dizne nisam mu mjenjao filter al imam problem sa tim "čekičanjem" sto je kolega naveo.. al to mi non stop čekičanje radi...
 
Član
pa nije filter 500KM, to svakako trebas zamijenit, pogotovo ako ti je sugerisano da bi on mogao pravit problem...ako ne rijesis, onda pregledaj dizne, ispitaj, ocisti...dok nije nesto zakovalo pa napravilo duplo veci problem
 
Top