Peugeot savjeti ...

Peugeot savjeti ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kako se pokazao motor 2.2 HDI 136KS ?

Cijene zamjenskih dijelova , servisa potrosnje itd ...

Inace rijec je o Peugeotu 406 Coupe , i inace vashe misljenje o tom autu :icon_biggrin:
 
Član
cuo sam da je predobar motor,hdi ko hdi,svaki se mora odrzavat,s redovnim servisom sve zivo se moze odrzavat,a sto se tice 406-ice,mislim da je to najbolje auto koje je peguot ikad napravio
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Dovoljno je reci da je Pininfarina radio dizajn..prelijep auto

i onda ima najljpse auto pored puta....:D
salim se.....:D:D...BMW-ov motor, ne moze da ne valja :cool:

a ako ti se sviđa, kupi
 
Član
imas 2.2 HDI, 133KS ...
Pripazi na FAP, prijatelj mi je imao 406 isto dizlo, kvar do kvara znaci a dijelovi su skupi bas. Tako da ga je prodo.
Naravno ne mora da znaci da ce i tebi isto da bude.
Isplatnije je kazu benzinca uzet tj manje se kvari...

Puno srece ako ga uzmes:icon_smile:
 
Ev' informacija iz prve (druge otac vlasnik :p), imam Pezoa 607 2.2 HDi 98 KW, sto se motora i potrosnje tice za auto sa velikom masom stvarno malo trosi, dobar i miran rad motora, nema apsolutno nikakve buke u kabini, k'o sto se zna desavati sa dizelima koji su stariji 7-8 god na nekim autima, sto se kvarova tice, da kucnem u drvo nikakvih kvarova dosada, samo redovno mijenjanje potrosnog materijala (ulje, filteri itd.) i nemas nikakvih problema, opet ako uzimas polovno dobro! dobro! gledaj u kakvom je stanju auto, jer dijelovi nisu k'o za golfa 2, da ne bi naletio na smece koje je pregazio i "Bog i narod", kao sto napomenuh dobro gledaj stanje motora i auta uopceno, sto se mene tice same pohvale za motor, isto tako moras paziti na aditiv da ima dovoljnu kolicinu u posudi, ona se nalazi kod rezervara a preko dijagnostike se moze provjeriti koliko je aditiva u posudi, litra kosta 150 KM da i to znas, al' ne trosi se to previse, osim ako ne sipas lose gorivo, jer mu to sluzi da prociscaje gorivo koje ide u motor, sta te jos interesuje pitaj pa ti mogu odgovoriti, sad ne znam ni sam sta da napisem jos :D
 
Član
gaga je napisao(la):
i onda ima najljpse auto pored puta....:D
salim se.....:D:D...BMW-ov motor, ne moze da ne valja :cool:

a ako ti se sviđa, kupi

Mala ispravka, HDI motor je orginalni proizvod PSA grupacije (Peugeot i Citroen) i ugrađuje se u BMW. Znači, BMW posuđuje dizel motore od PSA grupacije dok im zauzvrat ustupa svoje benzinske motore.
 
Član
mumi80 je napisao(la):
gaga je napisao(la):
i onda ima najljpse auto pored puta....:D
salim se.....:D:D...BMW-ov motor, ne moze da ne valja :cool:

a ako ti se sviđa, kupi

Mala ispravka, HDI motor je orginalni proizvod PSA grupacije (Peugeot i Citroen) i ugrađuje se u BMW. Znači, BMW posuđuje dizel motore od PSA grupacije dok im zauzvrat ustupa svoje benzinske motore.

Aj ti druze to malo provjeri bolje... BMW da uzme motore od PSA. Ccc, oni samo suradjuju sa BMW-om oko benzinskih motora, tj da bi im BMW pomogao da unaprijede svoje benzinske motore,a dizel motore BMW pravi sam za sebe. BMW nikom ne ustupa svoje motore, vec im pomaze u pravljenju njihovih motora da bi mogli koristit neke tehnologije koje koristi BMW.

Jedini motor koji ja znam da je Peugeot napravio u suradnji sa BMW je 1.6 benz sa 150 KS. :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top