Peugeot planet 2000 dijagnostika

Peugeot planet 2000 dijagnostika

Član
zanima me zna li neko u sarajevu pouzdanog majstora za francuska auta, naime imam 307 1.6 16v vec oko godinu dana i ne prodje mjesec da me ne obraduje sa njihovom antipolution greskom i gdje god da odem samo kazu to je zbog goriva, obisu gresku i ona bane ponovo taman kad se naviknem da je nema

pa ako neko zna dobrog majstora u sarajevu za francuze, a koji dijagnostiku radi sa pp2000 a ne sa onim bosch univerzalnim djidjama nek napise ruke mu se pozlatile
 
Član
za broj greske ti ne mogu pomoci, znam da je prvi put kad mi se to desilo momak u servisu rekao da je lambda sonda izbacila gresku i da se to desava zbog kvalitete goriva, ajd reko mozda i jest jer sam tad nasuo ne staroj EP pumpi a poslije toga su greske samo brisali (a i ja nisam puno pitao)

vjerujes vise mi dojadilo pa reko da vidim zna li neko pouzdanog majstora koji bi tome mogao stati u kraj i koji ce reci tacno sta treba promjeniti i zamjeniti da bar neko vrijeme budem miran :)
 
Član
Ako ti nije daleko, dođi u autorservis Radonja u Lukavici. Ja kod njega sve popravke radim oko motora, i uvijek sam bio zadovoljan, a čovjek pošteno kaže kada ne zna popraviti.
 
Član
Ja bih zaobišao 206. Čovjek ne zna da li tubina radi ili ne! :facepalm:
Meni bila neka privremena greška u ovlaštenom, i kako su muljatori, nisu mi rekli da je privremena, i odem u 206 po drugo mišljenje, kaže ne radi turbina, puše samo 0,8, treba do 3. Meni čudno bilo, auto vuče odlično, i odem kod Radonje koji uspostavi da je sve u redu i da je to privremena greška, koja mi se više nije nikada pojavila, a ni u 206 mi nije rekao da je privremena. I kasnije vidim u AutoData da za moj motor 0,8 i treba da bude pritisak.
 
Član
ja stvarno nemam nikakvih problema sa motorom, ali zato elektronika ubi pa sam i otvorio temu da pitam za dobrog servisera koji dijagnostiku vrsi sa pp2000 a ne sa univerzalnim cudima (koliko god bosch dijagnostika bila dobra ne vjerujem da moze sve kao fabricka) a da to nije ovlasteni servis jer na to guljenje bes i nisam spreman

gdje se nalazi taj radonja u lukavici jer stvarno taj dio grada skroz slabo poznajem (dalje od aerodroma nikad nisam imao potrebu ici) i ima li neki kontakt telefon?
 
Član
Kod Izmedju motela topalovic i ETF fakulteta.Ja kod radonje odrzavam vozila vec godinama i imam pozitivna iskustva sa njim!
 
Top