Peugeot 607 iskustva...

Peugeot 607 iskustva...

Član
Pozdrav, imam neku ponudu za ovaj autic :).. 2001 godiste sa predjenih 240.000km motor 2.2Hdi pise da je bez FAP filtera. E sad, ima li neko od vas ovakav auto, sta pogledati na njemu, na sta posebno obratiti paznju...i kako to da nema FAP filtera?
Na slikama auto izgleda predobro, ali odrzavanje ove krstarice cijenim da je prilicno skupo.. Uzeti ili ne?
 
Član
ako je automatik bježi od njega.....ako nije ,onda je to ok ....u mene je 2.0 hdi obični mjenjač i auto je ok....malo je skupo održavanje,ali ipak to je klasa auta...nije neki potrošač....podvozje im je mekano,pa ležajevi i kugle im znaju često otići ako ga ne paziš....mana su im podizači stakala...iako ja sa svojim još nisam imao problema.....

najveći problem po meni je mekano podvozje i malo skuplje održavanje....npr.zamajac i set kvačila me je izašao 1500 km sa rukama...s tim da je sam zamajac bio oko 870 km....

auto je jako udobno i nije velik potrošač...konkretno moj sa 2.0 hdi motorom gradske troši oko 7.5....otvorene 5.5-6 ....

u mene se nije kavrio ima sada neki 235tkm....
samo eto taj zamajac i set kvačila me skupo izašao...ovo ostalo je ok
 
Član
FAP je možda skinut ili ga fabrički nema. Ja sam kupio fabričku 307-icu bez FAP-a a ima 110ks. A taj zamajac koliko znam ima skoro svaki noviji dizel, pogotovo jači. Pežoi ga nemaju uglavnom oni sa 90ks.
 
Član
Ovaj sto sam gledao je sa rucnim mjenjacem, rece mi lik da su svi servisi odradjeni kako treba, moram otici da pogledam auto, odvesti ga u Peugeot na dijagnostiku... pa vidjecemo. Ako jos neko zna neku manu slobodno napisite :)
 
Član
a eto ...ja sam ti rekao ....čitao sam po forumima da ima puno elektronike u auto ...da na to treba paziti ,jer ima milijon senzora,sve mu je živo na struju....pa da sse navodno oni znaju kvariti ,ali meni se osobno od toga ništa nije kvarlio....



a automatici nevaljaju jer imaju samo 4 brzine,pa su tromi i veliki potrošači
 
Postovanje,moze pomoc ako netko zna.Imam 607 2.2 benzin 2001g i sve je ok osim tog uskog displaya.Pokusao sam ga zamijeniti,kupio drugi medutim poslali mi krivi i kada sam skinuo i vratio natrag on radi,ali mi je prestalo raditi daljinsko centralno,alarm,na tabli kada ugasim kazaljke ostanu kao da vozim,nepali se svjetlo u kabini.Da li netko zna sto da pokusam da proradi.Hvala.Odgovor moze i na mail.A evo zasto sam htio zamijeniti jer kada se zagrije nista se nevidi
 
Top