peugeot 607 2.2 benzin

peugeot 607 2.2 benzin

ako ko imam kakvih informacija i iskustva s ovim vozilom dobro bi mi dosli, posto namjeravam da uzmem 607_cu
 
Član
Auta su preudobna i prelijepi za vozit . . . dusu dao za puta . . .
sto se tice odrzavanja skupi . . . a vecina ih kudi sto se tice dijelova i ti stvari

Vozio sam 10 ak dana 607 cu V6 neki 3.0 tako nest (2004)
uglavnom fino ide i preudoban je . . i ja sam licno razmisljao da uzmem isto auto
i gdje god sam se raspitivo svi su ga kudili . . . kako je komplikovan za odrzavanje skup
ovo ono . . .uglavnom nista dobro steta prava . . meni je auto prelijepo veliko udobno
ali ovo ostalo . . . lose :\
 
Imao 2.2 HDI, tad peugeot i nikad vise, ja bas imam ruzno iskustvo da mi se lavic ogadio, ali to su vise moje greske jer je auto kupljeno nekako na brzinu bez detaljnog pregleda, tako da to nije u globalu sa 607-icu nego sam ja baksuz:). Kad sam ga kupio dao oko 1500 veliki servis, sve uradjeno, kasnije kvacilo riknulo zamjeni sve opet 1500, pukne mi sofersajba 700, e onda me temperatura je*avala, radio motor, cackali glavu, mjenjali dihtung, nema sta nisu, i opet nije sredjeno kako treba, cim su vece topline, guzve on je dizao temp, i te zajebancije oko temperature su me kostale 700 i kusur, + jedna pi*da od covjeka koji je glavni u ovlastenom, sve radio ko meni, a ovako, gulio mi kozu kako je stigao:). To su neke krupnije stvari, ovako nekih sitnica da ne nabrajam( 2 puta mi spadalo crijevo od goriva, naravno gorivo iscurilo, debili majstori pa et, "ovlasteni servis", te onda kad sam mjenjac radio, nisu dobro stavili, to jest pokidali neku gumicu i oni nesto izmajmunisali napravili, i stari kad e isao na put, ispadne taj dio( ne znam tacan naziv) . Nego dobro dobro dooobroo ga pregledaj, jer ti auti prelaze dosta, e sad ona pozitivna strana, veoma lijepo auto, udobnosto mu je glavna osobina, prevalis veliki put a umor ne osjetis, komfor i tak to:). Minus je skuplje odrzavanje, jer ipak je to malo vece auto, i ako vidis da je auto "istroseno" bjezi od njega sto vise, inace:)
 
Covjek pita za 2.2 benzin. Kako god, auto je visa klasa, i ne vidim razlog zasto se spominje da je odrzavanje skupo... Zar nije i kod A6ice, BMW 5ice skupo odrzavanje ? Uglavnom, pregledaj dobro, ako imas za odrzavanje, kupi i uzivaj ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Covjek pita za 2.2 benzin. Kako god, auto je visa klasa, i ne vidim razlog zasto se spominje da je odrzavanje skupo... Zar nije i kod A6ice, BMW 5ice skupo odrzavanje ? Uglavnom, pregledaj dobro, ako imas za odrzavanje, kupi i uzivaj ;)

ne nego BMW 7 i Audi A8 kao i Mercedes S et tako odprilike :)
takodje se desavalo da auta salju u druge zemlje posto ih ovde kod nas nisu znali
napravit tj u ovlastenim servisima . . . imaju puno elektronike stal pa kad se pojebe belaj . . . .
 
technoGeek je napisao(la):
Covjek pita za 2.2 benzin. Kako god, auto je visa klasa, i ne vidim razlog zasto se spominje da je odrzavanje skupo... Zar nije i kod A6ice, BMW 5ice skupo odrzavanje ? Uglavnom, pregledaj dobro, ako imas za odrzavanje, kupi i uzivaj ;)

Zato sam i naglasio da je moj dizel, i naveo neke probleme koje sam ja imao da pripazi na to. A i ti ako ima sta pametno kazi mu! A ne samo kupi i uzivaj! Jest skupo odrzavanje i a6 i bmw 5 i e klase, ali je razlika u kvalitetu, samim tim i pojavi kvarova! Peugeot ovlasteni servis mi je pod nosom, a provodio sam dosta vremena tamo dok sam imao peugeota, pa igrom slucaja, znam malko vise! Znam covjeka koji je imao takodje 607 2.2 benzin i bila automatik, i imao problema sa mjenjacem, jedva ga se rijesio! A opet jedan covjek je uvezao sam sebi, platio i nasao dobrog ocuvanog i nikad nista! Tako da sve zavisi, ko ga je vozio, dal je pazen mazen, ili je gazen! :spam::spam::icon_exclaim:
 
Član
Održavanje NIJE skupo, mislim na redovno servisiranje. Skupo je ako ga zapustiš pa počnu problemi. Onda ti ne gine kredit.:D
Motor je pouzdan, ali hoće i popiti pošto je 607 malo potežak. Dobra stvar je da nemaš kopija dijelova i kad nešto zamjeniš, trajaće dugo, dugo. Loša stvar je da je za 607 uglavnom sve skuplje jer auto nije proizveden u baš mnogo primjeraka, a pogotovo što ih kod nas nema baš mnogo. Zeznut je i za zamjenske dijelove limarije pošto ih nemaš jeftino nigdje naći. E sad, sam izvaži, ali auto nudi stvarno mnogo, počevši od standardne opreme i udobnosti.;)
 
Otac ima vec neke 4 godine 607, s'tim da je kod njega 2.2 HDi, i mogu reci da je auto odlicno, mala potrosnja, kad uzmes u obzir snagu i tezinu auta, krece se oko 8-8.5 litara po gradu, odrzavanje jest skuplje, al' zato nemas problema, nacekat ces se dok zamijenis sta ponovo, al' kad uzmes tu klasu, BMW, Audi, Mercedes, nista skuplje nije od njih, osim ako kupujes ha-fu dijelove, za njih imas veci izbor.. Otac evo u 4 godine samo potrosni materijal mijenja, uradio veliki servis kad ga je uzeo, od tada, ulje filteri, disk plocice, i tako te sitnice, jedino je skuplje bio aditiv, litra 180 km i sajla rucne mislim da je oko 150 za zamjenom bila.. Neko spomenu da je manje kvalitetnije napravljen, mogu ti reci da se grdno varas, puno opreme, kvalitetni materijali, evo u oca je 2002. godiste, nema nista da klapa, da zveci, da se ogulilo, poderalo itd. Sve je tip-top, uzitak u voznji odlican, on inace ima problema sa kicmom i ode na more i vrati se bez ikakvih problema.. Da ne govorimo o atraktivnosti, taj auto i dan danas mami poglede na ulici kao i prvog dana kad ga je uzeo. Sad ne znam kakav je taj benzinac, ali kao i svaki benzin, hoce potrositi sigurno, jos auto te velicine.. Moj ti je savjet prije HDi da uzmes, po meni puno bolji izbor, jedino ako te ne brine potrosnja, onda je to druga prica..

Moj ti je savjet da ove po 11000-13000 da otvoris deset ociju kad kupujes, jer ti jeftini primjerci, ili su prevalili puno, ili treba puno ulozit, ili u najgorem slucaju oboje....
 
drugovi hvala Vam na odvojenom vremenu i Vašim iskustvima, ja idem u ova dva tri dana na detaljan pregled vozila pa ce mo da vidimo dalji razvoj situacije! jos jednom HVALA VAM:cool:
 
Top