peugeot 407

peugeot 407

Član
cerimovic je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
naljepnica je totalni promasaj na ovakvom autu. hajde da si stavio na 307-cu pa bi nekako i imalo smisla ali 407 je sto se tice izgleda perfektan i mislim da je bilo potrebe tim ljudi koji su ga dizajnirali bi vec zaljepio pola auta u taj sticker...

ovako je ocaj :icon_cry: a bez nje gori :icon_smile:

sto se tiče dizajnera evo pogledaj na tvornickom 407 taj logo dizajnerski, meni je se svidja :)

jeste al kad ti bude izgledao onako pug , sa onim bodykit-om :icon_smile:
 
panajotis je napisao(la):
cerimovic je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
naljepnica je totalni promasaj na ovakvom autu. hajde da si stavio na 307-cu pa bi nekako i imalo smisla ali 407 je sto se tice izgleda perfektan i mislim da je bilo potrebe tim ljudi koji su ga dizajnirali bi vec zaljepio pola auta u taj sticker...

ovako je ocaj :icon_cry: a bez nje gori :icon_smile:

sto se tiče dizajnera evo pogledaj na tvornickom 407 taj logo dizajnerski, meni je se svidja :)

jeste al kad ti bude izgledao onako pug , sa onim bodykit-om :icon_smile:
da je babi mu.. nebi bila baba
 
Jarane sa ovom naljepnicom djelujes neozbiljno,ne znam koliko imas godina,cinis mi se kao neki 18.gdisnjak,trebao si uzeti kakvo manje auto i sarati ga a ovako na 407,auto srednje klase nidje veze:lol::lol:
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
Jarane sa ovom naljepnicom djelujes neozbiljno,ne znam koliko imas godina,cinis mi se kao neki 18.gdisnjak,trebao si uzeti kakvo manje auto i sarati ga a ovako na 407,auto srednje klase nidje veze:lol::lol:

:lol:
 
elvirjahic je napisao(la):
Jarane sa ovom naljepnicom djelujes neozbiljno,ne znam koliko imas godina,cinis mi se kao neki 18.gdisnjak,trebao si uzeti kakvo manje auto i sarati ga a ovako na 407,auto srednje klase nidje veze:lol::lol:

Hvala rodjeni na primjedbi, al bar za sada hocu da budem neozbiljan..... bar jos koju godinicu :)
 
Top