Peugeot 407 SW 2.0 HDi

Peugeot 407 SW 2.0 HDi

Član
Pozdrav
da predstavim svog pezoa :D
Peugeot 407 2.0 HDi , 100 kW , 2005 godina , vozilo sam dovukao prije par dana iz Švedske :)
na satu ima 194 hiljade km, dosta dobar paket opreme , prije par dana uradjen mali i veliki servis, ulje, filteri, zupčasti, vodena pumpa + nosači motora.
Panorama krov, digitalna klima, el. sjedista, grijanje u sjedistima, el. retrovizori, Webasto , parking senzori, JBL ozvučenje, xenon farovi itd
Od kvarova standardni problemi, display ne valja(radi dok je hladan :D) , i zadnji brisač ne radi.





 
Član
Kolega je skoro na istom modelu radio. Platio ovdje 1100km sa rukama. Set dodje 800km
Znam cijene ovdje , provjerio sam , mogu naručiti po ovoj cijeni set iz njemacke, LUK 350 eura, Valeo ispod 300 eura, za ruke cu provjeriti koliko bi bilo, uglavnom to je potrošni materijal, i standardno se mijenja , tako da će biti zamijenjen , mada je zasad ok, ništa ne lupa ,trza i slično.
 
Član
Taj displej im je mana kod vecine ode treba ga zastitit, takodje i servo pumpa ulje u servu drzi preko max i nece biti problema a najveca mana je prednji kraj koji je prenizak i dug, dobro pricvrsti tablicu :)
 
Član
*Display
*Servo pumpa / ulje
*Zamajac
*Pumpa tecnosti za brisace

To sve u kratkom roku
 
Znam cijene ovdje , provjerio sam , mogu naručiti po ovoj cijeni set iz njemacke, LUK 350 eura, Valeo ispod 300 eura, za ruke cu provjeriti koliko bi bilo, uglavnom to je potrošni materijal, i standardno se mijenja , tako da će biti zamijenjen , mada je zasad ok, ništa ne lupa ,trza i slično.
Nije to samo taj set,uz njega se mjenja semering radilice,semerinzi poluosovina,ulje u mjenjacu,znam Iz iskustva,znam da ima I neki lezaj jos sto se mjenja
 
Top