Peugeot 406 coupe pininfarina

Peugeot 406 coupe pininfarina

Član
Peugeot 406 coupe pininfarina
Dal neko moze da mi kaze sta znaci ova oznaka ``pininfarina`` za peugeot 406 i dal neko zna taj model auta 2003-2004 jel to Euro 3 motor i dal je kod njega torzija pozadi ili su orpuge ???
 
Član
Ok to sam skontao sada , a ova dva druga pitanja dal je EURO 3 tj mozel se carniti auto je 2003 god i jel torzija ili su oprgue
 
Član
Opruge su ti nazad , a broj sasije uzmes i posaljes gdje se vrsi homologacija da se provjeri , jer moze bit motor euro 3 a da nesto drugo nije pa ti nece proc... POZZ
 
Član
sa wikipedie za peugeot 406 c/p


The 2-door coupé was both designed and manufactured by Italian design studio Pininfarina, with choices of a 2.0 L 4-cylinder engine or a 2.9 L V6, and from 2001, a 2.2 L HDi diesel engine. Major assembly was undertaken by Pininfarina, with final assembly, including trim and engines, being undertaken by Peugeot in France. On later models, a 2.2 L petrol engine was available.


ps

ja sam vidio nekoliko ovih pugova u sarajevu, tako da ako ti je bas stalo da ga imas mislim da ga mozes naci i kod nas, ne moras uvozit iz vana.


http://www.pik.ba/?trazilica=406+coupe
 
Top