peugeot 406 coupe 3.0 v6 gasi se HITNO

peugeot 406 coupe 3.0 v6 gasi se HITNO

e ovako momci molio bi za pomoc.auto mi stoji vec nekoliko dana. riejc je o gore navedenom 406 coupe 3.0 v6 motor 190ks
na benzin ga upalim i odma se ugasi iste sekunde a plin imam obicni(direktni) e na plinu mi je radio normalno ali sad radi 10-15sekundi pocne varirat obrtaje pukne i ugasi se.da dodam to mi se desilo ovako posto ovaj auto ima neki kod koji moras ukucati prije paljenja e ja sam to zaboravio verglo verglo verglo i sjetim se koda da moram ukucat ukucam kod i eto od tad problemi kad ga palim na plin nekad hoce da primi gas par sekundi nekad nikako se se ugusi pukne i ugasi se molio bi za vasu pomoc hvala unaprijed
 
Član
Jedan drug ima isto tipkovnicu prije paljenja, nekad mu se desi da kod ne prodje, isto kao da ga je pogrijesio, i ne moze upaliti. Skine klemu na akumulatoru i vrati i to je to,ponovo ukuca kod i pali bez greske. Ne zna niko od nas kako je to spojeno pa ti ne moze niko pomoci sa sigurnoscu. Probaj ovo sto sam ti pisao pa vidi
U suprotnom bi trebao znati kako je spojena ta tipkovnica, sta prekida i na koji nacin.
 
Član
taj kod imaju svi stariji modeli psa grupacije 605 406 xantia xara i sl, 605 msm u standardnoj opremi ostali u jacoj to je u to vrijeme bilo tako protiv kradje auta jebat ga....e sad ima verzija da se taj kod ukine, tj palis auto bez njega.....das mu kontakt ukucas sifru, nju moras znat bez nje si pusiona on ce da pisne prebacice na zelenu lampicu (imas na njemu dvije lampice crvena i zelena crvena blinka dok kod ne ukucas zelena blinka kad je kod potvrdjen) ti palis auto...kad upalis auto otkopcaj tastaturu i vise ti nece trazit kod moces ga bez njega palit....ako ti je do njega tako ces rjesit problem ako je do neceg drugog ne znam.....

inace da se neko ne bi zajebo pa skopoco tastaturu, automatski tad trazi kod ako ga ne znas nes moc auto upalit da si dejvid koperfild
 
Top