Peugeot 406 by Gojkovic

Peugeot 406 by Gojkovic

Član
gojkovic_ks je napisao(la):
Limp je napisao(la):
gojkovic_ks je napisao(la):
Upravo tako Limp ;)
Hvala!

Vidim da si iz Visegrada, da ne znas mozda Vladimira (Dado) i Bojana Todorovica? :D

znam ih obojicu! ;)

To su mi inace prvi rodjaci, tj. najblizi... A u Visegradu sam skoro svako leto i zimu bar po 10-ak dana... ;)

dolazis sa tim pezoOm?
ako te skontam gdje javicu se da popijemo pice, ja sam sa crnom peticom sa avatara... ;)
 
Limp je napisao(la):
gojkovic_ks je napisao(la):
Limp je napisao(la):
gojkovic_ks je napisao(la):
Upravo tako Limp ;)
Hvala!

Vidim da si iz Visegrada, da ne znas mozda Vladimira (Dado) i Bojana Todorovica? :D

znam ih obojicu! ;)

To su mi inace prvi rodjaci, tj. najblizi... A u Visegradu sam skoro svako leto i zimu bar po 10-ak dana... ;)

dolazis sa tim pezoOm?
ako te skontam gdje javicu se da popijemo pice, ja sam sa crnom peticom sa avatara... ;)

Pa drugi nemam :)
Vazi, ako me vidis javi se obavezno da popijemo pice... A mogu i da ti se najavim kad budem dolazio... ;)
 
Kupih adapter za povezivanje Alpine sa komandama na volanu za 30 evrica na aukciji na Ebay-u...
Iz Nemacke treba da mi donese prijatelj :) Jos rucicu samo da nabavim na nekom otpadu, pa onda ugradjivanje...
DSCN2369_768.jpg
 
Ovo treba da mi stigne uskoro KCE-422i Full Speed connection cable for Ipod, porucio na ebay-u...
kce422i.jpg


da povezem Ipod mini 4GB sa Alpinom da se vise ne zezam sa diskovima i rezanjem... :icon_smile:

1033957072.jpg
 
Član
auu pug je odlicno odradjen ,sve pohvale, unutra ove sive lajsne su super sjele i stopke nazad :cool: i bravo za iPod, a diskove kroz prozor dok se budes vozio.. :icon_smile::icon_smile:
 
Top