Peugeot 308

Peugeot 308

Član
cTERZAr je napisao(la):
canbus su,sutra ih probam

Da li su neophodne "can-bus" ili mogu i obične? Jesi li se slučajno raspitivao oko toga? Da li ti imaš ono da ti pokaže kada ti je pregorila sijalica? Pitam zato što je i kod mene Pug full-can, ali nemam obavještenje da je pregorila sijalica (mada jedno s drugim nema veze).
 
Član
Kod mene je potrebna,jer je kos i dvopolna,ak se nevaram kod tebe je ubodna,ona t10,po mom bi trebo uzet sa canbusom,jer nekima znaju obicne kad se ugasi auto pa onda tinja jedno vrijeme il blicka
 
Član
evo stavljena unutrasnjost i volan :icon_smile: i pozicijske smd zarulje,evo slike

prije

poslije

pozicije,ili dnevno svjetlo(posto je kod mene dvopolna zarulja)
 
Član
jjos moram odmoriste za nogu prisaraft,i klijesta ofarbat,nikak vremena uhvatit,i federi ce dic na red poslije rege :icon_smile:
 
Član
stavljena alu rucica mjenjaca od 208ice s line dodatne opreme,sjeli ko budali samar,malo je deblja,i odlicna u ruci,cak i mrvicu niza od stare :cool:




 
Član
Rucica je i vise nego odlicna,jako mi se svidja.:cool: Jel mi mozes reci koliko kosta i da li znas jel pase na 307 ?
 
Član
ma odlicna je,skupa,370kn sa popustom :icon_smile: , al se isplati ;) sad jel pase,mislim da cak i pase,da sam negdje cito da je isto na 207,307,308,208
 
Član
Aha ,hvala prijatelju ,pa nije nesto pretjerano skupa kako dobro izgleda,valja mi to provjeriti da li pase.
 
Član
evo napokon i ove nalje stavio :icon_smile: nikako uhvatit vremena za federe,posto sam stalno prva na poslu,al za 2 tj godisnji pa onda slijedi i to


 
Top