Peugeot 308 - Korekcija izgrebanih dugmadi na radiu? & Kromirane pločice za gas, kvačilo i kočnicu

Peugeot 308 - Korekcija izgrebanih dugmadi na radiu? & Kromirane pločice za gas, kvačilo i kočnicu

Vjerovatno svima upadljiv naslov teme, ali...može još nekome zatrebat pa mislim da je ok konkretizirat stvar u samom naslovu.
Treba mi neko na području Sarajeva ko dobro radi korekciju interijera auta, konkretno nekoliko dugmadi na Peugeot 308 radiu se izgrebalo pa ružno izgleda, sve je u crnoj boji samo tih par dugmadi je bijelo zbog tih ogrebotina ili šta već, ogulila se crna boja...Takođe, veliko srednje okruglo dugme je umjesto glatko crno, kao naborano, vjerovatno je neko približio nešto vrelo tu pa se kao malo naborala površina. To bi trebalo kao malo izglačati i po potrebi ofarbat opet u crnu boju.
Gdje kupiti za navedeno vozilo ove hromirane pločice za gas, kočnicu i kvačilo?
http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/...-Peugeot-308-307-408-407-MT-Car-Gas-Pedal.jpg

I još jedno pitanje, radi li neko zatamnjivanje farova? Ja bih prednje farove zatamnio skroz blago, nekih 10-ak % kao što je to na fabričkim farovima kod sportskih modela.
 
Član
Hromirane pločice preko eBay-a, ili u ovlaštenom servisu. Za farove se obrati članu Ligi, probaj na piku, nema ga nešto odavno na forumu.
 
Top