Peugeot 307sw

Peugeot 307sw

Poštovani,
Treba mi mala pomoć... Imam Peugeot 307 SW 2002.g. i neće da upali, samo vergla. Sumnjala sam da se akumulator istrošio, s obzirom da je bilo -15°C i nisam ga vozila. Obično kada mu dam kontakt, upali mi sve na kontrolnoj tabli, čak i monitor od klime, sada samo ne pali monitor od klime, vergla i ništa više. Pokušala sam preko mobilne aplikacije da mu očitam dijagnostiku, ali neće da se konektuje. Čuje se pumpa da radi i dolazi gorivo do motora. Posumnjala sam da nije do osigurača ili mu se uključila neka zaštita... Pomozite mi, šta da pogledam još?
Hvala unapred.
 
Član
Moze biti puno toga, od pumpe, senzora radilice, ecu-a, filtera nafte ako je bio duze na minusu i stvori se parafin i zacepi ga itd. Moras jedno po jedno. Senzor mozes ispitati unimerom da li ima odgovarajuci otpor, pumpa u rezervuaru ako ima, ispitati i visjeti je li radi, filter goriva zamijeniti ako vec nije. Ali se mora jedno po jedno jer svaka od navedenih moze napraviti da ne upali.
 
Moze biti puno toga, od pumpe, senzora radilice, ecu-a, filtera nafte ako je bio duze na minusu i stvori se parafin i zacepi ga itd. Moras jedno po jedno. Senzor mozes ispitati unimerom da li ima odgovarajuci otpor, pumpa u rezervuaru ako ima, ispitati i visjeti je li radi, filter goriva zamijeniti ako vec nije. Ali se mora jedno po jedno jer svaka od navedenih moze napraviti da ne upali.
Hvala puno, senzor radilice smo već proverili, jer je posumnjano prvo na njega, a s obzirom da neće da se konektuje na dijagnostiku da vidimo u čemu je problem, setila sam se da može biti i BSI i BSM.... Ako je nešto do kompa, biće veselo . Na kraju ću filter za gorivo proveriti. Hvala puno na pomoći, divni ste. Javljam kada saznam u čemu je problem da možemo pomoći i ostalim korisnicima. Veliki pozdrav.
 
Top