Peugeot 307

Peugeot 307

Član
Evo legle felgice 17" danas ,odmah drugo auto :icon_smile:
slika680032012051336413.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
jesu to su Challenger, 205/50 R 17 89 W tako pise na naljepnici na štoku imedju prednjeg blatobrana i prednjih vrata kod mene
 
Član
Evo da i ja kažem svoje mišljenje, stavi prednje obrve i ofarbaj ih u boju auta. Nemoj retrovizore i branik u crno jer to se radi, tek nakon nekih drugih stvari. Auto koji nije spušten a izgleda opasno nije dobra konbinacija. Posto vozis djecu ne preporucujem ti da ga za sada spustas, ja sam stavio eibuch gevinde ijesu udobni al nije to za djecu vjeruj mi znam iz vlastitog iskustva. Po meni ti je dosta obrve i zatamnit prednja svijetla, zatamni sva stakla, zada stavi spojler i skini sve znakove osim onog velikog lava jer ce ti ostat rupa (Pa bi morao kitavat,pituravat,puno novaca) ako hoces zatamni zadnja svinetla i stavi zadnje obrve. Mislim da nitko nema zadnje obrve osim 307. Ja ih imao na svom al sam ih skinuo jer sam stavio crna led svijetla. Poslat cu ti sliku kako je izgledalo (meni su višak mogu ti ih i prodat). Stavi jos jedan lijepi auspuh s dvije cijevi jos bolje i to je to.
Unutra nemoj lijepit foliju to ce ti se odlijepiti i vidit ce ti se crta di je zavareno. Svi stavljaju foliju da bi bilo srebreno a ti imas tvornicki.
Eto moj mali savjet nadam s da sada gledas drukcije na cijelu stvar. Predstaviti cu ja svoje auto u garazi pa da vidis.;)

Jesi vidio srebrni 307 s sivim ili grafit bojom felgi!? Nemoj, nemoj... Ako ti je bas do toga onda ostavi rub felge kakva je sada. Biti ce malo teze za ofarbati ali ces dobiti puno lijepsi auto (moje misljenje).
 
Član
hvala puno drug dobre su ti ideje svidja mi se to ,gdje da nadjem prednje obrve svuda sam trazio nema nigdje?
a sto se guma tice one su 225-45-17 nisu 205 i leze mu odlicno ,ne lupaju stabilniji auto puno :)
 
Član
nafree je napisao(la):
hvala puno drug dobre su ti ideje svidja mi se to ,gdje da nadjem prednje obrve svuda sam trazio nema nigdje?
a sto se guma tice one su 225-45-17 nisu 205 i leze mu odlicno ,ne lupaju stabilniji auto puno :)


Ja sam svoje kupio u Čakovcu al nemaju ih više, imaju samo one male. Stvarno ti ne bi znao gdje ih nabaviti.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Preeeelijep auto a potrazicu negdje po srbiji bi ih moralo imati vece je trziste i vise pugova ima dosta

A sto se slika tice prodao mobitel jb ga pa losa kamera na ovom sto sada koristim :((
 
Top