Peugeot 307-Zope

Peugeot 307-Zope

Član
Zdravo,zovem se Igor i zelim da vam predstavim svoje auto.Peugeot 307 1.6 benz,80 kw,110 konjsih snaga..

sad za sad je :
zatamnjena sva stakla
uklonjeni znakovi
zatamnjene stopke
uradjene obrve
ubaceni xenoni 6000k
ubacene led diode tablice i pozicija
naprijed malo spusten
18ke perla bijele felge sa novim gumama
odradjene cejusti kocione u crveno itd..
U planu ima jos mnogo toga da se uradi sto cu vam malo poslije reci dok se jos ovdje uhodam

1.png
2014-09-06 15.09.51.jpg


20140507_122831.jpg
 

Prilozi

  • 2.png
    2.png
    986,6 KB · Pregleda: 6
BHT Ovisnik
Sviđa mi se žope, jos samo te obrve i eventualno neke oprugice da malo legne i to je to. Daj neku sliku unutrasnjosti :)
 
Član
Heh hvala i ja ganjam neke opruge ali tesko kod nas naci ovde,i to sto sam nasao,nisu mi dovoljne..a bit ce u tomu dana unutrasnne slike :)
 
Član
Crna Mamba iz Tuzle :D Prelijepo auto, prelijepe felgice!!! sve tiptop!! Uvijek ono može još još još al što se mene tiče tvoje auto je buraz 90% gotovo! Ti si svoje što si želio postigo već, sve ostalo je čisot usavršavanje!!! Respekt!
 
Član
Svaka cast na autu, jos mu cip nabacit i ima da leti. Ako Bog da kad iz Pezo kluba budemo dolazili u Tz zovemo obavzeno da koju prodivanimo :D
 
Član
Hehe hvala vam ljjudiii,kad god dosli DOBRO MI DOSLI!!! :) i ja bi volio chip ali neki kazu da se ne moze puno dobiti i da se ne isplati...ali malo cu ja to sve ispitati pa cemo da vidimo :happy:
 
Član
Hehe hvala vam ljjudiii,kad god dosli DOBRO MI DOSLI!!! :) i ja bi volio chip ali neki kazu da se ne moze puno dobiti i da se ne isplati...ali malo cu ja to sve ispitati pa cemo da vidimo :happy:
Hvala na bujrumu hahahahaha....Prijatelj mi je cipovo 307 imas je na pezoklubu pitaj njega sta i kako....Isti vam je motor isto je sve on ce ti najbolje objasnit sta da uradis....Sad da se zalijeces i rukas pare u neke investicije nemoj odradi ono osnovno IC izduv cip pa onda ako treba dalje
 
Top