Peugeot 307 uradi sam ?

Peugeot 307 uradi sam ?

Član
Lp
Jel ima neko da je na ovom modelu 307 iz 2004-2007 nesto radio tipa osvjetljenje iznutra , neon svjetla , radio , folije ili bilo sta za sta ne treba izdvojiti mnogo novca...?
Planiram "nesto" uraditi a ni sam ne znam sta , dajte prijedloge...
 
Lp
Jel ima neko da je na ovom modelu 307 iz 2004-2007 nesto radio tipa osvjetljenje iznutra , neon svjetla , radio , folije ili bilo sta za sta ne treba izdvojiti mnogo novca...?
Planiram "nesto" uraditi a ni sam ne znam sta , dajte prijedloge...
radio sam ja drug, ali ne na peugeotu :D ugl prckao sam ljepio folije,radio osvjetljenja itd. itd. ugl zbog folija imas samo belaj s murijom bilo to da imas na nekom dijelu auta ili farovima.
za osvijetljenje jedino sta imam reci nabavi na upaljac nemoj ti sam od trake da pravis jer ima mogucnosti da ti plane auto :woot:
 
Član
Do koliko % za folije nemas problema sa polismenom ?

Gdje nabaviti one svjetlece trakice za farove
 
Do koliko % za folije nemas problema sa polismenom ?

Gdje nabaviti one svjetlece trakice za farove
naprijed ne smijes nista tj. sajba i prednja 2 prozora, a nazad smijes max nije to belaj nego ako ces neke vanjske to ce ti praviti problema ako ne pretjeras kao ja
ako mislis na DRL pozicije + zmigavci pogledaj po piku bilo je skupo sad je pala cijena ili narucia preko ebaya sa flow zmigavcem kao kod novih audija ljepsa varijanta jest da malo cekas dok dodje, ali perverzija za razliku od obicnih
 
Top