Peugeot 307 prednja sajba

Peugeot 307 prednja sajba

Član
Eh ovako, neki dan se desila situacija da je kamencic ostetio prednju sajbu, posto su stakla osigurana i u toku je procedura naplate stete od osiguranja zanima me da li neko zna gdje bi u Tuzli ili okolini mogao da je zamijenim i koja je cijena svega toga.
 
Pozz sammo da se nadovezem da ima neka firma u BanjaLuci koja vrsi prodaju dijelova za Francuska vozila i da sajba kosta negdje oko 140KM nova sa senzorom za kisu a covjek ti je dovuce pred vrata kod mene je jaran sve dijelove od njih nabavljao i jeftiniji su nego kakav auto-otpad sto se dijelova tice ;)

nadam se da ce se neko iz BL javiti i da kaze koja je to firma jer ja zbilja neznam a i jaran mi je odputovo za SAD tako da i nismo bas u nekom stalnom kontaktu ;)
 
Administrator
Cijenu ne znam, imas novus, imas nekog u novom naselju, prije benzinske pumpe na desnoj strani pise auto stakla. Mogu ti ugrabiti broj sutra u prolazu pa da nazoves i pitas.
 
Član
Imas isto i kod plave poliklinike u simin hanu,kad ides iz pravca Tuzle,na desnoj strani.Jaran skoro mjenjao na golfu 4 i prezadovoljan..Ako si zainteresovan da ti broj nabavim..
 
Član
imas dole u bukinju novus kod haka, desno i racunaj 24h da ce ti auto ostati kad urade takva politika..
 
Član
Ne kontam zasto mora kod njih da ostane auto 24 sata posle ugradnje, da se ljepilo osusi, da istestiraju jesu li dobro stavili i da li pusta negdje?
 
Član
Mislio sam da si ti radio pa da znas tacno o cemu se radi ;)

Nije problem da ostane auto kod njih 24 sata, samo me zanima zbog cega, vjerovatno da se osusi kako treba jer naknadne reklamacije ne uvazavaju :icon_question:
 
Administrator
predpostavljam da oni sebe zastite, tj. da bi se ljepilo osusilo. Jer sad da te odmah puste, i nesto se pokvari, ti bi dosao i rekao pusta ti vodu ili nesto slicno, pa vjerovatno zbog toga :)
 
Član
Evo sad bas gledam njihovu stranicu, daju garanciju na ugradnju 10 godina, a na popravak 2 godine. Moracu ja otici do njih, da vidim da li postoji mogucnost da se ovo popravi. Da li je neko imao iskustva sa popravljanjem, primjeti li se posle tog tretmana na staklu i koliko je pameto to raditi?
 
Član
Nisam ja radio, nesjećam se neko mi je pričao pa i to spomeno, valjda je neko radio pa će ti dati neki info...
 
Zavisi koliko je ostecenje, ja imam na sofersajbi dvije tackice, to jest na dva mjesta kamencici udarili, i sredio. Evo vec dvije godine nista, ne siri se, ne primjeti se. Istina da se ne vozi zimi kad su temperature niske. Imao sam na 607 kamencic udario i nisam bio popravio, sve danas sutra, i u januaru bilo je pohladno dobro, krenem do grada i primjetim da se malo prosirilo, i u roku od sat vremena, iz coska u cosak linija. Mjenjao u BL izaslo me 650KM, prije 4 godine.
 
Top