Peugeot 307 i Opel Astra

Peugeot 307 i Opel Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao i svima, meni se takodje Pug vise svidja :D
Odlican je, boja ekstra ;)
(Jel kilometraza tacna, ipak je to malo za 2001.god)

Ove Astre ne volim, draze su mi one krace :icon_biggrin: :)
 
Član
Peugeot lijep i to mu je jedina prednost :lol:

Vrata ogromna za parkinga totalno nefukcionalna, položaj sjedenja neobičan, rame izčašiš dok pojas sigurnosi dohvatiš, nos mu naprijed ne vidiš nikako, dug hod mjenjača


uh što sam ga nahvalio :icon_smile:


inače identičnog sam vozio jedno vrijeme samo sam imao nešto ljepše felge :D
 
Član
hm... i ja imam puga samo 2.0 hdi sa 136ks 2004god.,ali... nikakao mi nelezi taj auto

odnosno sve je ok samo sto se tice krivina..katastrofa..zali Boze jako sam razocaran samo u to i ima jako neudobna sijedala iako su recaro unutra

inace lijep ti je autic
 
Član
kAcA je napisao(la):
Kao i svima, meni se takodje Pug vise svidja :D
Odlican je, boja ekstra ;)
(Jel kilometraza tacna, ipak je to malo za 2001.god)

Ove Astre ne volim, draze su mi one krace :icon_biggrin: :)

Paa ovako i meni je bila jako sumnjiva ta kilometraza, tako da sam prije nego sam ga kupio lijepo provjerio (inace radim na takvom mjestu gdje mogu da provjerim porijeklo svega) i onda sam nasao gdje je kupljen i kada. Nasao vlasnicu u Italiji cije se ime podudaralo sa papirima i servisnom knjigom. Pa ti onda lijepo nazovem jarana koji je igrom slucaja bio u istom gradu gdje i ova zena (citaj baba 1939 godiste) i on ti nju nadje i isprica se sa njom, dakle sve u dure. Pa onda par sitnica kao sto su gume, su se podudarile sa gumama koje su u tvornici stavljene na njega (dakle nece neko da vozi 150 000 na istim gumama a ove su dobro ocuvane) pa onda hebote jos najlona ima u njemu :D baba ga vozila samo do supermarketa i to je to.
Molim vas nemojte me pitati gdje radim i kako to sve provjeravam.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top