peugeot 307 hdi sport...... slike napokon

peugeot 307 hdi sport...... slike napokon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako si ti zadovoljan i ja sam;)

ali ja dok otvorim ova vrata od tri i po metra na parkingu muka mi dođe :lol:
 
Pezolina je extra!!!!

307-ica facelift se meni posebno svidja sto se tice ovih malisana, a i ova k'o u tebe je isto super... Nek' je sa srecom i puno predjenih kilometara bez kvarova, u mene stari ima Peugeota i nema nikakvih problema!!
 
Član
galebu2 je napisao(la):
vrata su stvarno ogromna ali meni ne smeta. kos nas je vec duze vrijeme i prezadovoljni smo

Ajde super. Ja sam ga vozao nekih sedam dana i isrkeno puno mi nekih mana ima. Ne mislim da ima nekih grešaka na autu, nego čisto meni ne odgovara od položaja volana, do preglednosti prednjeg dijela itd...
 
Član
Bojan je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
vrata su stvarno ogromna ali meni ne smeta. kos nas je vec duze vrijeme i prezadovoljni smo

Ajde super. Ja sam ga vozao nekih sedam dana i isrkeno puno mi nekih mana ima. Ne mislim da ima nekih grešaka na autu, nego čisto meni ne odgovara od položaja volana, do preglednosti prednjeg dijela itd...

volan moze da se podesava po dubini i visini. auto ima ogromnou sefersajbnu i veoma je pregledan tako da nisam siguran na sta mislis
 
Član
Sad trnutno vozm Citroena.Prije njega vozio sam ovakvog Peugeota,ali u benzinskoj varijanti.Mislim da mu apsolutno ništa ne fali,a baš položaj za volanom da je jedna od veći njegovih prednosti.

Držanje ceste je još jedna.I moj je bio "sport" naštelovan sa 16 felnama.Samo benzin,110hp.
 
Član
rabbit je napisao(la):
Sad trnutno vozm Citroena.Prije njega vozio sam ovakvog Peugeota,ali u benzinskoj varijanti.Mislim da mu apsolutno ništa ne fali,a baš položaj za volanom da je jedna od veći njegovih prednosti.

Držanje ceste je još jedna.I moj je bio "sport" naštelovan sa 16 felnama.Samo benzin,110hp.

auto fino drzi, nije sad nesto spektakularno ali ja sam zadovoljan. nisam neki ljubitelj dizela ali jbg sta cu, volio bih da je benzinac. ;)
 
Član
Lijepo auto, nema sta...:cool: samo ja sam cuo da oni cesto imaju problema sa elektronikom, bas ove 307-ce..?:icon_rolleyes:
 
Član
galebu2 je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
vrata su stvarno ogromna ali meni ne smeta. kos nas je vec duze vrijeme i prezadovoljni smo

Ajde super. Ja sam ga vozao nekih sedam dana i isrkeno puno mi nekih mana ima. Ne mislim da ima nekih grešaka na autu, nego čisto meni ne odgovara od položaja volana, do preglednosti prednjeg dijela itd...

volan moze da se podesava po dubini i visini. auto ima ogromnou sefersajbnu i veoma je pregledan tako da nisam siguran na sta mislis

Mislim na to da ne vidim nos auta kad parkiram ispred zida, a za volan mi ne paše ugao volana, ali to je na svim francuzima...

Ne znam, cijenim tvoje mišljenje, ali za mene od renault-a 5 francuzi idu u pogrešnom pravcu...
 
Član
Bojan je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
vrata su stvarno ogromna ali meni ne smeta. kos nas je vec duze vrijeme i prezadovoljni smo

Ajde super. Ja sam ga vozao nekih sedam dana i isrkeno puno mi nekih mana ima. Ne mislim da ima nekih grešaka na autu, nego čisto meni ne odgovara od položaja volana, do preglednosti prednjeg dijela itd...

volan moze da se podesava po dubini i visini. auto ima ogromnou sefersajbnu i veoma je pregledan tako da nisam siguran na sta mislis

Mislim na to da ne vidim nos auta kad parkiram ispred zida, a za volan mi ne paše ugao volana, ali to je na svim francuzima...

Ne znam, cijenim tvoje mišljenje, ali za mene od renault-a 5 francuzi idu u pogrešnom pravcu...

za nos si u pravu, koje god "novije" auto da sam vozio hauba se ne vidi a to me po malo nervira. na starijim kolima tipa merc 190 vidis komplet haubu a to mi daje neki poseban osjecaj velicina auta, auto tad bar po mom misljenju sa gledista vozaca izgleda mnogo vece nego sto jeste.

Aditas je napisao(la):
Lijepo auto, nema sta...:cool: samo ja sam cuo da oni cesto imaju problema sa elektronikom, bas ove 307-ce..?:icon_rolleyes:

nama se to nije desavalo. ljudi uglavnom imaju problema sa fap filterom a on je u CG 1100 eura a mijenja se na 100 000. to se svugdje mijenja bez na balkanu jer narod bas i nema para pa se potapaju u neku kiselinu i tako se ciste. NA BALKANU UVIJEK NEKA IMPROVIZACIJA STO SE KOLA TICE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top