Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

samo spusti, 17ke su mjera;) nije on lover pa da stavi 19/35 profil:icon_twisted::cool:
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

Lijepo izgleda poslije farbanja plastika :cool:
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

nek zuka ovako krov opuca
bice najsexy pug u cijeloj zenici a mozda i sire:D
09ea42b3.jpg
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

predobar pug,svaka cast,ovo mi je najljepsa varijanta,ova boja je san snova,prelijep je,svaka cast,fino ga drzis,stock,ali je VRH;);)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

Edo nemoj mi ideje krasti takav krov ide na Saxa a PUG ce da dobije svoj zlatni i nista mu vise ne treba!!!!;);)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

Edo, Edo... ti bi mi od auta erotiku kakvu pravio... :lol: ...dosta što je stari ofarbo avliju u ovu boju, a ti bi mi od auta Karleušu pravio :icon_twisted:

zlajaaa je napisao(la):
bijesno:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted: svaka čast prelijep;)

hvala druže ;)

edoze je napisao(la):
dobar zuka,dobar:cool:

ma ja, nek je Zuka dobar... a ja :icon_question: :123:

Amel SF2 je napisao(la):
Lijepo izgleda poslije farbanja plastika :cool:

hvala drug :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
predobar pug,svaka cast,ovo mi je najljepsa varijanta,ova boja je san snova,prelijep je,svaka cast,fino ga drzis,stock,ali je VRH;);)

cilj i jeste da bude stock ali uredan i bez "rana"... možda u budućnosti budu neke blage modifikacije ali ostaje njegova linija... ;)

BTW, ozbiljno razmišljam otići kod Srđana da se to malo SMChipTunira... :D samo kad se kermi nakupi...
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

joooj razlike... a drasticne razlike.... EXTRA IZGLLEDA
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

ko drugi auto.. perfektno izgleda!!! sta je dalje u planu? mogle bi neke lumar folije pasti, na ovu boju bi to perfektno leglo
 
Legend
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

super druze,puuno ljepse ,boja je po izgledu 100% ista , sreca kako neki znaju zabrljati lak ;)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

@Astra: hvala drug ;)... nisam razmišljao o folijama, nekako mi nije za PUG-a, ali još ćemo vidjeti.... što se planova tiče, moram riješiti onaj lijevi far što je porosio, pa sam kontao srediti felge i najvjerovatnije će ići neko blaže spuštanje, pa tamo nekad i SMChipTuning, kako smo pričali :icon_biggrin:. Ali prioritet mi je da ubrzo odradim veliki servis (zupčasti, španeri, vodena piumpa itd...), u glavnom ima planova samo kermi treba ;)

@enesss: jeste, upravo tako što se boje tiče... morali smo nekoliko varijanti boje praviti, pa na kraju se pogodila ova KAW/D... Inače, kataloški, ova boja ima čak 12 nijansi, a Standox ima svega 4 u svojim katalozima, a ostale su tzv. "servis" nijanse boje. Problem ove boje je što joj je baza siva, pa poslije određenog vremena na suncu se "spali" lak i izbije siva baza (kao što mi se na krovu desilo). Nek me Alonso ispravi ako sam pogriješio. A veliki uticaj ima i sam proces špricanja, tj. pritisak zraka, ugao nanošenja itd... U svakom slučaju, ja sam prezadovoljan :cool:. Hvala drug :icon_smile:

@samko: hvala drugar ;)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

Odlicno ispalo, a ja bi sljedece stavio llumara, neki blazi procenat i ima da gori :cool:
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

cuj nije za puga:icon_smile:

717285ac.jpg


meni je extra:cool:
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

nisam još 100% odlučio za folije, imam prečih stvari za raditi pa o-tom-po-tom, hvala na PS-u :icon_biggrin:
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi GOLD! update: ofarbani plastični dijelovi...

pa odluci da hoces,a uradi kad pare nalete:lol:
 
Top