Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

lijep autic, posjedovao jednog samo benzinca... nek bude sa srecom ;)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

hvala momci :cool:

Davor_ je napisao(la):
Fin je ovo auto pravo i boja je kao sto i ti rece nesvakidasnja, samo ova imitacija stolarije u autu mi ne lezi, ali tvoj je i nauzivaj se u njemu i navozaj ;)

meni stolarija i nije loša, nego mi idu na živce ova siva sjedišta. Moraću naći originalne presvlake u crnoj ili smeđoj boji... ako ko ima neki prijedlog gdje to da nabavim, nek se javi...
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

Imaju oni u pazaricu sto rade extra presvlake, kakve god hoces;)
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

lijep ti je pezo :p kao sto su ti ljudi rekli ti nemas FAP filter' jer samo od 66kw nemaju taj FAP kod mene je 79kw i ja imam FAP filter' al svejedno mi :p valjda nece otici brzo tek sam uzo auto :) a taj drugi zlatni o kojem pricate' bude parkiran ispred moje zgrade na uglovnici tu momak radi :) sve mi se kod tebe SVIDJA samo mi zao sto nemas CLIMATRONIC :(((

e da te pitam imas li VISKA dugmad na kljucu za DALJINSKO OTKLJUCAVANJE otkljucaj/zakljucaj .... POzdravvv
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
lijep ti je pezo :p kao sto su ti ljudi rekli ti nemas FAP filter' jer samo od 66kw nemaju taj FAP kod mene je 79kw i ja imam FAP filter' al svejedno mi :p valjda nece otici brzo tek sam uzo auto :) a taj drugi zlatni o kojem pricate' bude parkiran ispred moje zgrade na uglovnici tu momak radi :) sve mi se kod tebe SVIDJA samo mi zao sto nemas CLIMATRONIC :(((

e da te pitam imas li VISKA dugmad na kljucu za DALJINSKO OTKLJUCAVANJE otkljucaj/zakljucaj .... POzdravvv

hvala na pohvalama, a na ključu su 2 dugmeta...

zašto pitaš?
 
BHT Ovisnik
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

kako fin pug,nek je sa srecom:cool:
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

heheh pitam te imas li viska mozda na kljucu ne znam kolko imas kljuceva eo ti slika vidis sta mi FALI ... pa zato te pitamm IMAS LI
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
heheh pitam te imas li viska mozda na kljucu ne znam kolko imas kljuceva eo ti slika vidis sta mi FALI ... pa zato te pitamm IMAS LI

aaaa.... sorry lave, na brzinu sam pročitao... nemam, žao mi je...
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

Odlican pug boja mi se sviđa pravo hehe :icon_cool
 
Top