Peugeot 307 Cd Mp3 umjesto fabrickog Audio CD-a

Peugeot 307 Cd Mp3 umjesto fabrickog Audio CD-a

Član
Treba mi pomoć, Imam Peugeota 307 2004 godiste i u njemu je obican audio cd radio(fabricki), da li bih ga mogao zamjeniti sa CD MP3 isto od Peugeota 307, odnosno dali dzekovi odgovaraju?

2j2zrti.jpg


w1qmns.jpg

da zamjenim za ovaj

2vao4yt.jpg
mjwsqg.jpg
 
daj i sliku svoji dzekova , ali ovako po slici rekao bi da ne odgovara jer kod tebe ide normalni eurodzek a ovde je gore ovaj 20 pinski a dole klasicni
 
mislim da ti to nece odgovarati jer je tvoj cd rd3, a ovaj dole je rd4, tacnije od facelifta...kod facelifta je drugaciji i display i raspored na displayu...ja kad sam sebi trazio, na kraju se ispostavilo da ne moze pa sam kupio ovu djidju (interface), i bolja je od mp3 kasetofona...
ja prodajem svoju, ali ovaj post nije iz tog razloga...mozes pogledati ovdje na linku o cemu se radi...ja sam na ebayu narucio i doslo me malo vise od 200 KM...
http://www.pik.ba/artikal/7436048/peugeot-citroen-cd-usb-aux-interface/
 
Član
A što ne bi stavio neki drugi HU? Meni su uvijek aftermarket imali bolji zvuk a i više opcija, tipa USB.
 
Član
vjerovatno zato sto bi izgubio komande na volanu..barem ja radi toga nemjenjam..:icon_smile:
 
ko kaze da bi izgubio , kupi se adapter i sve radi , ja sam sebi to odradio i imam sve funcije . Sto se tice displeja jedino izgubis naziv pjesme da ti na njemu pise a sta ce ti ako vec pise na playeru. E sad jedino ne znam kako je kod vas mozda vi preko tog playera upravljate sa bordkomputerom ali ja upravljam preko rucice. A opet i ako mora ostati vas player zbog borda onda se doda na njeg jos jedan i uzivas :D
 
Top