Peugeot 307, 2.0 HDI, 66kW POMOC-SAVJET

Peugeot 307, 2.0 HDI, 66kW POMOC-SAVJET

Član
Pozdrav svim clanovima. Trebam savjet ili pomoc...

Odlucio sam da kupim Peugeot 307, 2.0 HDI, 66kw, 2001-2005 godina, iskljucivo limuzina i 4 vrata.
Vec imam Renault Clio 2003 godina, kupljen od clana foruma @samky Kod mene je od Nov 2014 godine...zadovoljan sam, ukoliko neko posjeduje navedenog Pezoa ili poznaje nekog da prodaje, tu sam.
Dosta koji se prodaju na piku sam pregledao ali nijedan nije bas najbolji.

http://bhtuning.com/threads/p-renault-clio-1-5-dci.95557/
Evo da se malo prisjetimo Clia. Zadnjih mjesec dana na auto je uradjeno:
-veliki servis
-mali servis
-set kvacila
-turbina
-grijaci
-diskovi i plocice zajedno sa ABS-om
-4 nove ljetne gume
-tek registrovan

Ukoliko nekoga zanima Clio, slobodno neka me kontaktira.
 
Imao davno tog peugeota,presao 120k s njim,od kvarova u tom razdoblju (5 ipo god.) imao 4 stabilizatora I lambda,dobar motor,dobro auto,rado ga se sjetim
 
Član
Ja sad imam takav auto,nikad nikakvih problema. Imam dvojicu momaka kojima ja trazim isti auto. Od maglaja do bijeljine su isli u subotu i nisu nasli uredan auto.
 
Član
Rodjak i Amidza imaju isto auto , isti motor..
kod Rodjaka ama bas nista.. Mali/veliki servis uradio kad ga je kupio i to je to
Kod Amidze jedino sta mu je crkavalo je " sijalica u ljievom faru " po meni auto pravo dobro
 
Član
Kod Danijela bio jedan samo. Smrdi u autu ne mozea biti, brava otisla, pa brava gepeka, daljinski ne radi, kada sam ga upalio, u motoru struze nesto

Kod mene je 79 :D
 
Član
I FAP i plivajuci. Nikakve probleme. Cim bi Fap poceo zezati ide van. A zamajac jos malo pa cu mijenjati. Kupljen sa 150.000 a trenutno 199.000. Samo redovno odrzavanje i bez brige si
 
Član
Ma meni se svidio pravo, udobnoscu moze paritati mnogo skupljim autima. Ima i redizajn 307 al sa 1.6 hdi motorom, mozda je slab za njega.
 
Top