Peugeot 307 1.6 HDi 2006. god.

Peugeot 307 1.6 HDi 2006. god.

Član
To je vec nesto drugo, kod mene je uvijek na prvom paljenju ali sasvim malo tako da nije ni smetalo u garazi niti se primjecivalo, kasnije u toku dana nije bilo nikakvog dima, mozda je kod tebe bilo i nesto sa dovodom goriva, osim mogucnosti da je motor bio los.
To za 407 je vrlo moguce da je radio regeneraciju FAP filtera pa zbog toga izbacivao malo dima, oni skoro svi imaju FAP filter. To sam na svom primjetio da kada radi sasvim malo izbacuje neku vrstu dima na najmanji pritisak gasa, ne znam boju jer sam to primjecivao uvece na retrovizoru kada drugi auto ide iza mene i posle x kilometara prestane, u tim trenutcima je auto za nijansu losije ide i uvijek kada sam to primjetio dizao sam obrtaje da sto bolje sagori. Takodje znam da bas smrdi na paljevinu, jednom sam parkirao u garazu kada je bila regeneracija u toku :)

Ti hoces da se mi posvadjamo ovde zbog auta koje vise i nemas :D
 
Član
Ma joj više nisam znao šta ću s njim. Za mjesec dva koliko je bio u garaži više mi je glavobolja zadao nego bilo koje drugo auto, al' hajd sve to i nekako al taj oblak plavog dima me je najviše brinuo, a ništa nisam mogao ni na dijagnostici naći, pa me je to još više zabrinula...Jer znam da mi je tako na golfu bilo pa sam ubrzo morao vaditi motor :D A nešto mi je sav bio sumnjiv, jer kada sam par puta skidao kleme uvijek mi je datum vraćao na 2002 god. Msm ono čudno mi za auto kkoje je 2006. god :D Nisam ranije stigao reći da sam ga riješio, ko sve se iznenada desilo, hoćeš li?! Hoću! i pazar pao :D
Hvala svakako
 
Top