Peugeot 306cc 1.8 16v - ler gas problem

Peugeot 306cc 1.8 16v - ler gas problem

Član
Pozdrav forumasi ! :D
Postao sam vlasnik Puga 306ice , 1.8 16v benzin , prilikom test voznje nisam naisao ni na jednu zamjerku sto se tice motora ... eh sad.. vozilo je stajalo cca 1mj na carinskom terminalu (da spomenem ako sta znaci). Danas sam isao zavrsiti tehnicki pregled i sve proslo regularno , prilikom povratka sa tehnickog vozilo se ugasilo jedno 3-4 puta na leru , kad stanem obrtaji pocnu da variraju od cca 750-500 2-3 puta i na kraju se ugasi.
Nakon sto sam napravio kratku pauzu (sjeo popio kafu :D ) kasnije je sve radilo ok nikakvih prekida (i kad je bio hladan i kad je zagrijan) Do cega bi moglo biti ? Odvukao bih ga na servis ali jos tablice nisam dobio.. dovoljno sam riskirao kad sam isao na tehnicki :D .
Citao sam po drugim forumima da se to desava ukoliko je auto vozeno penzionerski , ali ovih par dana prelazim krace relacije (ono sto moram) i ugl je sve voznja na 3000o/min saltanje na 4500-5000

LP i hvala unaprijed :)
 
Član
Meni se to isto desavalo dok sam na gaspromu sipao i cim sam presao na ep sve normalno. Znaci kadu upalis auto obrtaji krenu varirat dadnes gasa sve ok i cim pustis gas auto se ugasi. Tek kad se ugrije auto stabilizuju se obrtaji :)
 
Član
Hvala na odgovorima :)
Moze biti da je do goriva jer nema nikakvih naznaka kad se desava , kad sam se vracao s tehnickog motor je bio zagrijan i gasio se , danas mi se desilo nakon paljenja(hladan motor) digli su se obrtaji na 1100 pa pali skoro na 500 pa se vratili na normalu cca750-800 ,
 
Top