peugeot 306

peugeot 306

Član
Pozdrav svima, evo u cemu je problem, pocelo mi je nesto skripati pozad ( skripi isto kolica kada vozim), e sada me interesuje do cega je, koliko sam vidio i razumijem se meni se cini da nije torzija jer mi tockovi stoje ravno i u krivinama ne plese niti se osjeti da ima lufta, prskao sam nekim sprejem po cijeloj torziji ne bi li zaustavio skripanje al dzaba, skripi pa skripi, ako ko zna nek pomaze ;)
 
Član
da ne otvaram novu temu,i kod mene skripe kocnice prednje,dali ima kakav sprej da se poprsce,nervira me u pm,sramota me raje kad prolazim,meni samo skripi kad kocim i stajem
 
jel to ono skripanje sto se cuje na malo starijim mercedesima,svaki drugi ima taj problem na neravnom asfaltu cuje se nazad bas kao kolica kad se voze,uvijek me zanimalo sta bi moglo biti :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
jel to ono skripanje sto se cuje na malo starijim mercedesima,svaki drugi ima taj problem na neravnom asfaltu cuje se nazad bas kao kolica kad se voze,uvijek me zanimalo sta bi moglo biti :icon_rolleyes:

E tako je to, bas to skripanje kocio ja ili ne kocio ono skripi, ako otkrijem javim ti, bice dobro ako bude do ovih dobosa :D
 
Top