Peugeot 207

Peugeot 207

Član
Evo mene opet s novom vozilicom,tacnije cetvrtom ove godine i mislim da sam se napokon namirio :icon_biggrin: ee ovako,Peugeot 207 1.4 HDi 50 kw 08 god.,sto se tice opreme,tu je sve sto mi je potrebno:klima,el.podizaci,abs,servo,daljinsko otkljucavanje,komande na volanu...Za ovih 7 dana u mom vlasnistvu najvise mi svidjela potrosnja od 5,7 l gradske :D
Sad malo planovi :icon_biggrin: Prioritet su mi felge,jedne 18-ke mi zapale za oko ali kontam 1.4 motor,valja to vuc' :D tako da sam moze se reci ogranicen na 17".ondaa,farbanje lajsni i rucki u boju auta,opruge su mi neophone jer je prava koza,prednja karambolka od sporta,ima jedna jako povoljna ali fale maglenke :icon_rolleyes: onda krovni spojler od gti-a,sjajna crna folija preko krova umjesto ove karbonske i naravno zatamnjianje :icon_biggrin:
Evo slike


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

:123:
 
Član
scaled.php

eto jedan ideja pa sta ti se svidi mada lijep pug...;)
 
Član
Od jucer u mom vlasnistvu,17-ke 7J :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

a evo i vise informacija o felgama
http://www.platin-wheels.com/en/platin-wheel.php?id=33
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
cestitam ,lijepo ce to sjest,al onda mola malo dol auto :cool:

Ma mora da ide dole,ovako je pravi terenac :D imam i neke distancere od 2 cm u planu,cisto ono da felge dodju vise do izrazaja...Hvala na cestitkama ;)
 

OmO

Član
Aaaaa kako mi je ova garaza promakla, nek ti je sa srecom sa novim autom. Felge ce mu sjesti ko budali samar :D :cool:
 
Top