Peugeot 206

Peugeot 206

Član
Planiram kupiti zeni Peugeot 206 1.4 automatik, 2001god. Pa me zanima dali neko zna da mi kaze nesta vise o tom autu, njegove mane itd. Kakav je taj motor uopste i mjenjac... To bi zena vozila samo po gradu kuca, posao, trgovina itd.
 
Član
Motor odlican, neunistiv, odrzavanje dzaba ako je iko odrzavao ranije i na kakvog naletis, mjenjac automatik sam vozio u 206, ali sa 1.6, 16v motorom, djeluje OK, buraz ga je imao 5 godina bez kvara.
 
Član
Drug kupio prije dva tri mjeseca isto, 2004 godiste, samo manuelac. Ima manje od 90k na satu, uvezao ga iz njemacke. Autic tip top. Obratiti paznju na torziju i to je to, iako i njena reparacija vise nije skupa, i sam sam je radio. Dobra su to auta, a kao sto ognjen rece taj motor je nepoderiv. Evo usporebe recimo, trosi dosta manje od a2 audija sa 1.4 benz motorom.razlika drasticna. Taj auto imam u porodici, i zato govorim. Po meni peugeot puno bolja kupovina
 
malo tezi mjenjac,dosta spor,za zenu idealan,malo veca potrosnja u odnosu na saltung,obavezno provjeri ulje u mjenjacu i za mjeni ga,i ako bog da miran si
 
Top