Peugeot 206

Peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jeste last chance ali nisam se ja prijavio na bg5,al beze onako uradio sliku pa kontam da vide ostali,a u pravu si neka priceka ostale:)
i jos nesto
koliko je dozvoljeno donora imati,jer ja sam vidio par slika koji se slobodno mogu nazvati donorima jer je sve tudje,pa kontam jel neogranicen broj(moze se kopirati od spojlera i farova pa do saobracajne) - :)
usput mislim da je bolje da se ogranici broj jer tad dolazi do isticaja pravo znanje u photoshopu i koristitenje drugih opcija osim COPY I PASTE
ispravite me ako nisam u pravu
 
meni je ruzno kad naljepe milion stvari i auto poznas samo po farovima i to ako se dobro zagledas..... ko da je kompletnu drugu sliku stavio.....
ali s druge strane je ok ako kopiras ono sto ti treba i uklopis da do bude ko rodjeno s autom
(isto tako sto da kodiram web stranicu od pocetka kad mogu kopirati i modifikovati skripte ili sa kodiranjem dokazujem da sam bolji ili s kopiranjem da sam snalazljiviji ili ja bitno kako je to na kraju ispalo??? tj. jel neko pita webmastera da li je kodirao ovu stranicu ili je samo kopirao.... bitno je da radi i ad je dobro)... mislim to je samo moje misljenje.. kako se vecina slozi....
@Ryo izvini za off trebali smo nastaviti o ovome u komentarima BG V
 

Ryu

Član
warma mozes slobodno odma postaviti rad,posto je zadatak sa last chance...
a to u vezi donora ce vlada donijeti zakon za sljedeci bg ;)

ko sto remb rece,prelazimo sa ovom raspravom na komentare ;) ...tamo cu dalje pisati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top