Peugeot 206 (zvucnici)

Peugeot 206 (zvucnici)

Član
Pozdrav narode !!!

Imam pitanje i treba mi mala pomoc..

Naime, imam pug-a 2003 godiste.. 5-tera vrata... na prednjim vratima imaju dva zvucnika.. ne znam koja su, jer nisam skidao tapacirung da vidim...

No interesuje me kako na zadnjim vratima mogu skinuti tapacirung ili se skida samo onaj plasticni dio prije zvucika.. koje velicine dodju zvucnici... te isto jos ne znam da li imaju s'provedeni kablovi ili ne...


Pozz ljudi i hvala !
 
Član
napred su ti 16 cm,nazad 13 cm...trebalo bi da imas instalaciju...ako ne lako se provuce nova,fabricka ionako nije ni za *****...
 
Član
na zadnjim vratima skini tapacir kompletan, ta plastika, sto kazes, nije fizicki odvojiva... ili je deo zvucnika ili samog tapacira.
Marko ti je naveo velicinu i sta ces sa kablovima, vise je nego jednostavno.
 
Član
deez je napisao(la):
na zadnjim vratima skini tapacir kompletan, ta plastika, sto kazes, nije fizicki odvojiva... ili je deo zvucnika ili samog tapacira.
Marko ti je naveo velicinu i sta ces sa kablovima, vise je nego jednostavno.

Hvala puno !!! Mnogo cijenim Vasu pomoc !!!

Samo, ima li neka shema ili nesto.. kako se skida tapacirung na zadnjim vratima.. posto sam pokusao.. i nema nikakve sarafe, vec tesko ide.. odnosno kako sam vidio.. a brzinski sam pokusao jer sam zurio.. kontam da treba skinuti onu rucicu od prozora pa ce onda moci ;)
 
Član
Rucicu podizaca stakla samo povuci prema sebi, ona spada na malo jaci trzaj, plastika oko unutrasnje rucice za otvaranje vrata je zapravo maska koja se vrlo lako skida (na zabicama je). Kod mene je 206ica sa troje vrata ali mislim da je isti slucaj i kod tebe, proveri unutrasnjost plasticnog rukohvata sto je smesten na platnenom delu tapacira, tu mora biti torx saraf, zatim ivice tapacira bi trebale imati neki vid pricvrscenja za metal pomocu sarafa. Znam da se prednji pricvrscuju pomocu cetiri sarafa i zabicama.

Sretno!
 
Član
deez je napisao(la):
Rucicu podizaca stakla samo povuci prema sebi, ona spada na malo jaci trzaj, plastika oko unutrasnje rucice za otvaranje vrata je zapravo maska koja se vrlo lako skida (na zabicama je). Kod mene je 206ica sa troje vrata ali mislim da je isti slucaj i kod tebe, proveri unutrasnjost plasticnog rukohvata sto je smesten na platnenom delu tapacira, tu mora biti torx saraf, zatim ivice tapacira bi trebale imati neki vid pricvrscenja za metal pomocu sarafa. Znam da se prednji pricvrscuju pomocu cetiri sarafa i zabicama.

Sretno!

Druze vazi, pokusat cu !!! Hvala ti puno !!!
 
Član
Evo uspio sam skinuti tapacirung sa vrata, i gle cuda.. nasao sam zvucnike, spojene, ali ne rade.. vjerovatno nije prikopcano na cd player.. inace player je originalan...

Evo par slika.. pa ako se ko razumije neka mi kaze sta da uradim ? Pretpostavljam da izvadim cd-player i vidim koje zice fale.. ili nesto slicno tome..

a osim toga, ne kontam koji li su ovo zvucnici.. koja marka !?


http://www.img571.imageshack.us/i/040520111406.jpg/

http://www.img864.imageshack.us/i/040520111405.jpg/

http://www.img571.imageshack.us/i/040520111406.jpg/
 
Član
Trebalo bi da je sve spojeno. Mozda zvucnici nisu u uredu. Ja na svojoj 206-ici nisam imao nazad zvucnike. Kupio sam ih, skopcao na postojecu instalaciju i rade.
 
Član
mara- je napisao(la):
Trebalo bi da je sve spojeno. Mozda zvucnici nisu u uredu. Ja na svojoj 206-ici nisam imao nazad zvucnike. Kupio sam ih, skopcao na postojecu instalaciju i rade.


Bio sam u brzini pa nisam mogao spojiti zvucnike na bilo sto samo da vidim jeli rade ili ne... probat cu to obavezno !!!
 
Top