Peugeot 206, reparacija zadnjeg mosta ?

Peugeot 206, reparacija zadnjeg mosta ?

Član
Trebao bih informacije za prijatelja, gdje se može izvršiti reparacija zadnjeg mosta kod Peugeota 206 i koliko košta ?
 
Član
500-600 KM, imas servis zove se "206" iza pumpe Braca Mujic na Stupu, znam da oni to rade. Sad ne znam jel ima neko i povoljnije da to radi.

Ako most vec nije otisao i samo treba lezajeve zamjeniti, onda se to da rijesiti do 200 KM. Ali ako su tockovi vec pobjegli, vjerovatno ce trebati puna reparacija.
 
Član
500-600 KM, imas servis zove se "206" iza pumpe Braca Mujic na Stupu, znam da oni to rade. Sad ne znam jel ima neko i povoljnije da to radi.

Ako most vec nije otisao i samo treba lezajeve zamjeniti, onda se to da rijesiti do 200 KM. Ali ako su tockovi vec pobjegli, vjerovatno ce trebati puna reparacija.
bježi pomalo zadnji desni točak... lijevo desno!
 
Član
206 servis je super za torziju, ako bude trebalo cackati sta oko motora, te mjenjaca, imam onda boljih preporuka za Peugeota :)
 
Član
Ako ti treba samo mehaniku raditi, Lazarevic, radi dosta auta za brdske trke i odlicno radi, te nije skup.
Jedino sto nije bas pri ruci za sitne stvarcice, jer nije bas 5 minuta od centra grada.
 
Član
ja ti mogu preporuciti momka sa ilidze(osijek) skoro moj dajdza radio.gotovo bilo za 6sata.mjenja osovine i lezajeve za 350.ima na piku oglas
 
Top